„Man United“ gretoms nepadėjo Cristiano Ronaldo, kuris išgyvena skaudžią netektį šeimoje.

Jam klubas suteikė kelias laisvas dienas.

7-ą rungtynių minutę „Liverpool“ sirgaliai užtraukė „You'll Never Walk Alone“ ir taip išreiškė palaikymą C. Ronaldo.

"Liverpool" sirgaliai išreiškė palaikymą Cristiano Ronaldo

Jau 5-ą minutę po Mohamedo Salah perdavimo šeimininkus į priekį išvedė Luisas Diazas, o 22-ą min. egiptietis pats dvigubino rezultatą – 2:0.

Po pertraukos šeimininkų pergalę įtvirtino Sadio Mane (68'), tašką mače dėjo tas pats M. Salah, 85 min. pelnęs savo antrą ir komandos 4-ą įvartį.

Po pergalės „Liverpool“ dviem taškais aplenkė „Man City“ ir pakilo į pirmą turnyro lentelės vietą, tiesa, Mančesterio klubas sužaidęs vieneriomis rungtynėmis mažiau.