Pirmąsias rungtynes „Klaksvik“ namuose laimėjo 2:1.

Moldėje vykusiame mače šeimininkai išsiveržė į priekį 17-ą minutę po Kristiano Erikseno įvarčio.

Per pagrindinį rungtynių laiką nė viena komanda nepasižymėjo, pratęsime pergalingą įvartį pelnė Martinas Linnesas (112').

Kitame lemiamame Čempionų lygos atrintamųjų etape „Molde“ susitiks su Vilniaus „Žalgirio“ skriaudike Stambulo „Galatasaray“. Pastarasis namuose atsakomosiose rungtynėse antrąkart 1:0 įveikė Liublianos „Olimpija“ ekipą. Pergalingą įvartį pirmo kėlinio viduryje pelnė Mauro Icardi (24').
Pralaimėjusiųjų gretose traumą išsigydęs Justas Lasickas liko ant atsarginių suolo.

Pirmasis mačas Slovėnijoje baigėsi turkų pergale 3:0.

„Klaksvik“ neturėtų labai liūdėti: Farerų salų klubas žygį Europoje pratęs Europos lygos atrankos lemiamame atrankos etape.

Čia nugalėjusi komanda pateks į Europos lygos grupių etapą, pralaimėjusi ekipa pasirodymą tęs Konferencijų lygos grupių etape.

Į lemiamą Čempionų lygos atrintamųjų etapą taip pat pateko „Rakow“ (Lenkija), Haifos „Maccabi“ (Izraelis), FC „Copenhagen“ (Danija), „Braga“ (Portugalija), „Rangers“ (Škotija), PSV (Nyderlandai), „Marseille“ (Prancūzija).

Vilniaus „Žalgiris“ ketvirtadienį vakare Europos lygos trečio atrankos etapo atsakomosiose rungtynėse Geteborge sieks revanšo prieš „Hacken“ ekipą, kuriai Vilniuje nusileido 1:3.