„Omonia“ komandos fano iš tribūnų mesta bomba išguldė beveik visus aikštėje prie vartų buvusius žaidėjus.

Labiausiai nuo sprogimo nukentėjo jau prieš tai traumą patyręs „Anorthosis Famagusta“ klubo žaidėjas, puolėjas iš Kolumbijos Ricardo Laborde ir jam pagalbą suteikti ketinę komandos medikai bei apsaugos darbuotojai.

Beje, susitikimą rezultatu 2:0 laimėjo aikštės šeimininkai „Anorthosis Famagusta“ klubas, o įvarčius nugalėtojams pelnė brazilas Juliano Spadacio 5-ą minutę iš 11 metrų baudinio ir čekas Janas Rezekas 90-ą minutę.

Larnakos ekipa mačą baigė dešimtyje be 71-ą minutę iš aikštės pašalinto slovėno Branko Iličiaus.

Kipro čempionate „Anorthosis Famagusta“ komanda užima antrą vietą, o „Omonia“ ekipa yra šešta.