Tuo metu „Reading“ ekipa liko priešpaskutinė, devyniolikta.

Lygos taurės turnyre užfiksuota sensacija - ketvirto pagal pajėgumą šalies futbolo diviziono „League 2“ atstovai „Bradford“ futbolininkai namuose po 11 metrų baudinių serijos 4:3 eliminavo „Premier“ lygos grandą Londono „Arsenal“ klubą, kuris žaidė stipriausios sudėties.

Po 90 min. rezultatas buvo lygus (1:1), pratęsimas baigėsi be įvarčių, o 11 m baudinių serijoje sėkmė lydėjo šeimininkus. Lemiamu tapo netikslus Thomo Vermaeleno smūgis, galėjęs dar kartą išlyginti rezultatą.

„Premier“ lyga

„Sunderland“ 3 - 0 „Reading“
3' [1 - 0] James McClean
28' [2 - 0] Steven Fletcher
90' [3 - 0] Stephane Sessegnon

Lygos taurės ketvirtfinalis

„Bradford“ 4 - 3 Londono „Arsenal“ (po 11 m baudinių)
16' [1 - 0] Gary Thompson
87' [1 - 1] Thomas Vermaelen

„Norwich“ 1 - 4 Birmingamo „Aston Villa“
19' [1 - 0] Steve Morison
21' [1 - 1] Brett Holman
79' [1 - 2] Andreas Weimann
85' [1 - 3] Andreas Weimann
90' [1 - 4] Christian Benteke

Kitose Anglijos lygos taurės ketvirtfinalio rungtynėse susitiks „Swansea“ ir „Middlesbrough“ bei „Leeds“ ir Londono „Chelsea“ klubai.