Aikštės šeimininkų gretose Rytį Leliūgą 68-ą minutę aikštėje Jurgis Kalnas, o Lukas Kochanauskas buvo tarp atsarginių žaidėjų. Nugalėtojų gretose nebuvo registruoti Tomas Tamošauskas bei Mindaugas Bagužis.

Du įvarčius Liepojos komandai pelnė Girtis Karlsonas (16 ir 30 min.), vieną - Genadijus Solonicinas (66 min. iš 11 m baudinio).

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Artiomas Lonščakovas (83 min.) bei Artiomas Loginovas (86 min.).

Tryliktą pergalę iškovojo bei atsilikimą iki minimumo nuo lyderio Daugpilio „Daugava“ (46 tšk.) klubo sumažino be Tado Labuko rungtyniavusi Rygos „Skonto“ (45 tšk.) ekipa, svečiuose 2:1 (1:1) privertusi pasiduoti aštuntą vietą užimančią „FK Jelgava“ (19 tšk.) komandą su Dariumi Jankausku ir Mindaugu Grigaravičiumi.

Pirmas lietuvis aikštės šeimininkų gretose žaidė visą mačą, antras - nuo antro kėlinio pradžios.

Jelgavos ekipa pirmavo po Romano Bespalovo (9 min.) įvarčio, rezultatą išlygino Kristapas Blankas (16 min.), o pergalingo įvarčio autoriumi tapo Alanas Sinelnikovas (61 min.).

Trečioje pozicijoje Latvijos futbolo čempionate - Ventspilio „Ventspils“ (36 tšk.) komanda su Simonu Pauliumi, Armino Narbekovo treniruojama Jūrmalos „JPFS/FK Spartaks“ (29 tšk.) komanda - penkta, o Deivido Kapusto atstovaujama Rygos „Daugava“ (20 taškų) ekipa - septinta.