Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi „Manchester United“ pergale 1:0, pratęsimas – lygiosiomis 1:1, o 11 metrų baudinių serija – „Sunderland“ triumfu 2:1.

Pirmo kėlinio pabaigoje, 37 min., įvartį galva po Adnano Januzajaus pakelto kampinio pelnė Jonny Evansas. Per likusį pagrindinį mačo laiką įvarčių pelnyta nebebuvo, tad komandoms teko žaisti papildomas 30 minučių.

Pačioje antro pratęsimo kėlinio pabaigoje įvartį po vartininko Davido De Gea klaidos įmušė Phillipas Bardsley (1:1) ir jau atrodė, kad į finalą žengs „Sunderland“, tačiau vos po minutės pernelyg atsitraukusius varžovus nemaloniai nustebino Javieras Hernandezas – 2:1.

Vis dėlto 11 metrų baudinių serijoje sėkmė lydėjo „Sunderland“ futbolininkus, kurie laimėjo 2:1. Nesėkmingi buvo net keturi iš penkių „Manchester United“ smūgių – Danny Wlbecko, Adnano Januzajaus, Philo Joneso ir Rafaelio. Vienintelis Darrenas Fletcheris pademonstravo šaltus nervus, bet to buvo per mažai.

„Sunderland“, kurio didvyriu tapo vartininkas iš Italijos Vito Mannone, varžovu finale bus „Manchester City“, kuris bendru rezultatu net 9:0 sutriuškino Londono „West Ham United“ atstovus.

Turnyro finalas vyks kovo 2 dieną Londono „Wembley“ stadione.

Rungtynės:

„Manchester United“ 2 – 1 „Sunderland“ po pratęsimo, 11 m baudinių serija – 1:2, (pirmas mačas – 1:2)
37' [1 – 0] Jonny Evans
119' [1 – 1] Phillip Bardsley
120' [2 – 1] Javier Hernandez

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (28)