Panevėžio „Ekranas-2“ svečius iš Vilniaus sutriuškino net 10:0 (5:0). Lukas Narbutas 3 minutę pasižymėjo pirmasis, o antrojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo. Edvardas Tamulevičius 12 min. padvigubino rezultatą, 16 min. Jonas Skinderis atsidarė savo įvarčių sąskaitą. L. Narbutas 30 min. pelnė savo antrąjį įvartį, o po penkių minučių savo dublį atliko ir E. Tamulevičius. Jis po pertraukos pasižymėjo ir 50 min. (6:0).

Varžovų triuškinimą pratęsė J. Skinderis (52 min, 7:0). Įvarčių fiestą užbaigė Arnas Laurenčikas (74 min., 8:0) bei dar dublį spėjęs atlikti Paulius Obolevičius (84 min. ir 90 min., 10:0).

Mariaus Skinderio treniruojami jaunieji ekraniečiai po 5 rungtynių savo sąskaitoje turi 12 taškų (4 pergalės, 1 pralaimėjimas) bei yra dublerių pirmenybių lyderiai.

Tuo metu „Žalgiris-2“ pralaimėjo visus keturis žaistus mačus (santykis – 1:20) ir žengia paskutinis, dešimtas.

Tiesa, verta paminėti, kad LFF I-oje lygoje žaidžia kita „Žalgirio“ komanda – „Žalgirietis“.

Primename, kad taip pat ketvirtadienį Vilniuje vykusiame A lygos mače žalgiriečiai įveikė „Ekraną“ rezultatu 1:0.