Lietuvis, kuris 88-ą minutę aikštėje pakeitė Filipą Starzynskį, suspėjo pasižymėti pirmuoju įvarčiu šio klubo gretose, 90-ą minutę užfiksavęs galutinį (3:0) mačo rezulatą.

Likusius įvarčius aikštės šeimininkams pelnė Maciejus Jankowskis (17 min.) ir Marekas Zienczukas (52 min. iš 11 m baudinio).

Svečiai mačą baigė be iš aikštės pašalinto Milošo Dragojevičiaus (41 min.).

Aštuntąjį tašką iškovojo čempionato autsaiderė Belchatuvo GKS vienuolikė, kurios vartus gynė Emilijus Zubas: autsaideriai mačą svečiuose su lydere Varšuvos „Legia“ ekipa baigė lygiosiomis 0:0.

Antrąją vietą čempionate užima Poznanės „Lech" (32 tšk.) klubas, trečiojoje pozicijoje - Vytauto Lukšos atstovaujama Varšuvos „Polonia“ (32 tšk.) komanda, o Tado Kijansko Kelcų „Korona“ (19 taškų) ekipa - dvylikta.