Pirmame kėlinyje daug aštrių situacijų sukurta nebuvo. 24-ąją minutę Floriano Davido smūgį atrėmė Vilius Stebrys, tačiau kamuolys atšoko nuo Aleksandro Živanovičiaus veido ir apmaudžiai įskriejo į vartus.

Netrukus po V. Stebrio klaidos F. Davidas atliko smūgį, tačiau prie vartų linijos buvęs 17-metis Tautvydas Burdzilauskas išgelbėjo komandą. Po 11 minučių Marijampolės ekipai pavyko atstatyti pusiausvyrą: ilgą reidą su kamuoliu surengęs Aivaras Emsis jį atmetė Maksymui Pyrohovui, kuris vienu lietimu smūgiavo taikliai iš maždaug 17 metrų.

"Kauno Žalgiris"

Antrojo kėlinio pradžioje „Kauno Žalgiris“ perėmė iniciatyvą ir greitai išsiveržė į priekį. 50-ąją minutę kamuolys aikštelėje atšoko Gratui Sirgėdui ir šis jį pasiuntė į buvusios komandos vartus, identiška situacija įvyko ir po 11 minučių, kai po Setho Sincere'o perdavimo taikliai mušė Xabi Auzmendi.

S. Sincere'as dar kartą rezultatyviai asistavo 86-ąją minutę – tada sėkmingai į artimąjį vartų kampą smūgiavo po keitimo aikštėje pasirodęs Antonas Fase.

Vis tik galutinį tašką padėjo „Sūduva“: antrą pridėto laiko minutę Jevhenas Protasovas realizavo Levano Mačarašvilio uždirbtą baudinį.

Naująjį A lygos sezoną smagiomis nuotaikomis pradėjo Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkai. Marijampolėje vykusiame 1-ojo turo namų mače mėlynai balti 3:0 (1:0) patiesė Alytaus DFK „Dainava“ ekipą.

Per pirmas 45 minutes aistruoliai pamatė apylygį žaidimą bei nedaug aštrių atakų. Sykį Vincento Šarkausko ginamiems vartams pagrasino Hugo Figueredo ir pirmasis brazilo smūgis atremtas, tačiau vėliau, 40-ąją minutę, jam dėkingai atšoko kamuolys, kuris netrukus po galingo šūvio suspurdėjo vartų tinkle.

Antrojo kėlinio pradžioje „Hegelmann“ ekipa užtikrintai kontroliavo situaciją bei padvigubino pranašumą. 54-ąją minutę Didis Lutumba-Pitah prasiveržė arčiau bei surado Luaną Silvą – brazilas taikliai mušė kaire koja.

Andriaus Skerlos kariauna kiek atleido vadeles ir vos už tai nebuvo nubausta. Po pakelto kampinio Martyno Vasiliausko smūgį atrėmė Tomas Švedkauskas, o Kazeemo Aderounmu spirtas kamuolys atsimušė į virpstą.

Dainaviečiai neišnaudojo dar poros gerų galimybių ir 86-ąją minutę praleido trečią įvartį – po D. Lutumba-Pitah perdavimo pasižymėjo dubliu džiaugęsis H. Figueredo.