Po pirmojo kėlinio gargždiškiai pirmavo vienu įvarčius ir turėjo galimybių persvarą padidinti, bet savo progomis po pertraukos geriau naudojosi laikinosios sostinės klubas. Jo pergalę vainikavo vienas gražiausių sezono įvarčių, kurio autoriumi tapo „Kauno Žalgirio“ veteransa Linas Pilibaitis.

Gargždų komanda puikiai pradėjo rungtynes ir jau 6 min. po perdavimo iš savo aikštės pusės, Shogo Yoshikawa atsikratė Steveno Thicot priežiūros ir susitvarkė su vartininku Deividu Mikelioniu. Japonui tai buvo trečiasis įvartis šiame sezone.

Kauniečiams pavyko išlyginti rezulatą 33 minutę. Choco perdavimo iš aikštės gilumos šeimininkai nesugebėjo neutralizuoti, o Emanuelis Davidas pasinaudojo galimybe ir smūgiu iš arti pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus.

„Banga“ visgi toliau įrodinėjo varžovams, jog rungtynės su jais nebus lengvas pasivaikščiojimas. 37 min. Darius Zubauskas uždirbo 11 metrų baudos smūgį, o jį tiksliu smūgiu į kairįjį vartų kampą realizavo Karolis Urbaitis.

D. Zubauskas po pertraukos jau ir pats galėjo padidinti „Bangos“ pranašumą, bet baudos aikštelėje galingu smūgiu sudrebino skersinį. Dar viename epizode S. Yoshikawa klastingą šūvį sulaikė D. Mikelionis. Galimybę pasižymėti turėjo ir svečiai, kai L. Pilibaičio smūgį galva puikiai atrėmė Ignas Driomovas.

„Kauno Žalgiriui“ pavyko išlyginti rezultatą 70 minutę. Po Michaelo Thuiqe‘o prasiveržimo ir perdavimo vartininko baudos aikštelėje, kamuolys rikošetu įskriejo į vartus nuo „Bangos“ gynėjo Mauricio Pinto kojos.

Roko Garasto auklėtiniai sugebėjo rezultatą persverti 84 minutę. M. Thuiqe‘as ir vėl sukūrė pavojingą progą išvesdamas L. Pilibaitį į baudos aikštelę, o 36-erių saugas nustelbė stadioną ir atliko neatremiamą šūvį į vartų stačiakampio viršų. Tai garantavo pergalę kauniečiams.

Pergalė leido „Kauno Žalgiriui“ (48 tšk.) sumažinti atsilikimą nuo trečioje vietoje žengiančio „Panevėžio“ iki vieno taško. „Banga“ (25 tšk.) užima devintą vietą ir toliau turi galvoti apie kovą dėl išlikimo.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės