Neparankūs. FA „Šiauliai“ trečią kartą iš eilės nugalėjo namuose – šį sykį 1:0 buvo palaužtas „Žalgiris“.

Šiauliečiai su 13 taškų žengia antri ir gali pasigirti puikia tarpusavio rungtynių statistika su čempionu – iškovotos dvi pergalės, patirti du pralaimėjimai ir kartą sužaista lygiosiomis.

Savaitgalis. Antrą nesėkmę patyrusio „Žalgirio“ šeštadienį laukia sudėtingas išbandymas Panevėžyje.

Vilniečiai šiuo metu nuo čempionato lyderių atsilieka 8 taškais, be to, Aukštaitijos sostinėje nežais traumą patyręs Mathiasas Oyewusi. Tiesa, svarių netekčių turi ir panevėžiečiai.

Šešios. „Panėvėžio“ startas geresnis būti negalėjo – po 6 turų užtikrintai pirmaujama, iškovojus šešias pergales iš eilės bei turint visus 18 taškų.

Permainingoje dvikovoje su Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa panevėžiečiai šventė pergalę rezultatu 4:2, o seriją pratęsė Ariagneris Smithas, kuris, įskaitant ir nacionalinės rinktinės rungtynes, pasižymėjo jau penkiuose mačuose ir eilės.

Nusivylimas. „Labai sunku priimti rungtynių rezultatą“, – po rungtynių teigė „Hegelmann“ komandos treneris Andrius Skerla.

Fortūna antrojo kėlinio pradžioje buvo apsivilkusi raudonus marškinėlius, kai šeimininkai neišnaudojo kelių nuostabių progų ir nepavertė rezultato 3:1. Su 13 įvarčių mėlynai-balti yra pakankamai ryškiai antra rezultatyviausia čempionato ekipa.

Atsikvėpė. Pirmą kartą šiemet laikinojoje sostinėje žaidęs „Kauno Žalgiris“ rezultatu 3:1 nugalėjo Telšių „Džiugą“ – tai buvo antroji kauniečių pergalė šiais metais.

Žaliai balti netrumpą laiką vijosi varžovus, tačiau antrajame kėlinyje rungtynių eigą pakeitė Gratas Sirgėdas, kurio pelnytas dublis leido įšokti į rezultatyviausių žaidėjų gretas.

Neužsibuvo. 6-asis turas pasižymėjo išvarymais iš aikštės. Pirmiausia, pašalintas buvo Vilius Armalas, o trečiadienio rungtynėse toks likimas ištiko du žaidėjus – Srdžaną Spiridonovičių bei Braima Cande.

Pastarasis į kovą buvo mestas 90 minutę, tačiau, kaip ir S. Spiridonovičius, savo pasirodymą po susistumdymo baigė ketvirtą pridėto laiko minutę.

Sausra. Po rinktinių pertraukos Vilniaus „Riterių“ stovykloje kol kas nėra itin daug pozityvo – šį kartą namuose su Garžgdų „Banga“ sužaista 0:0.

Sostinės klubas pergalės dar nėra iškovojęs, įmušęs vos vieną įvartį ir su 3 taškais žengia 10-oje vietoje. Artimiausius mačus vilniečiai žais su „Kauno Žalgirio“ bei „Hegelmann“ ekipomis.

Rokiruotė. Po labai nesėkmingo mačo su „Hegelmann“ gargždiškių vyr. treneris Davidas Afonso atliko pokytį vartininko pozicijoje – vietoje blankiai pasirodžiusio Kornelijaus Smilingio aikštėje pasirodė Mantas Bertašius.

Pastarasis jau pirmuoju bandymu išlaikė vartus sausus, o „Banga“ turnyro lentelėje pavijo 4 taškus turintį „Džiugą“.

Nutrūko. Alytaus DFK „Dainava“ nepralaimėtų rungtynių serija baigėsi 6-ajame ture, kai išvykoje rezultatu 0:2 buvo nusileista Marijampolės „Sūduvai“.

Dzūkai buvo nepralaimėję keturių iš eilės susitikimų, tačiau vis dar stringa puolime – pelnyti vos 3 įvarčiai. Pirmąjį čempionato ratą dainaviečiai užbaigs su dabartinio pirmojo trejeto atstovais.

Pagyros. Jauniems futbolininkams šansų pasirodyti suteikiantis ir jais pasitikintis „Sūduvos“ vyr. treneris Dovydas Lastauskas atkreipė dėmesį į poroje mačų vidurio gynėju žaidusį Žygimantą Baltrūną.

„Jis vienas šokliausių, greičiausių ir ištvermingiausių žaidėjų komandoje. Jis Italijoje žaidė vidurio gynėju, tad tai jam nėra neįprasta pozicija“, – teigė antrą pergalę su „Sūduva“ iškovojęs strategas.

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės