Amerikietės finale 2:0 nugalėjo Olandijos nacionalinę komandą bei apgynė Kanadoje prieš ketverius metus iškovotą titulą.

JAV moterų rinktinė pasaulio futbolo čempionate triumfavo ketvirtą kartą istorijoje. Ji planetos pirmenybėse triumfavo ir 1991, 1999 bei 2015 metais.

Olandės pasaulio čempionato finale žaidė pirmą kartą.

Pirmasis įvartis krito sužaidus kiek daugiau nei valandą, kai po VAR peržiūros teisėja paskyrė į Olandijos vartus 11 metrų baudinį.

Už olandų gynėjos spyrį į Alex Morgan ranką paskirtą baudinį 61-ąją minutę tiksliai realizavo Megan Rapinoe.

69-ąją minutę pergalę užtvirtino sėkmingą individualų reidą įvarčiu pabaigusi Rose Lavelle.

JAV moterų futbolo rinktinė

Po šešis įvarčius čempionate pelniusios M. Rapinoe ir A. Morgan po finalo atsiėmė rezultatyviausių žaidėjų apdovanojimus.

Geriausia pirmenybių žaidėja buvo išrinkta M. Rapinoe.

Bronzos medalius iškovojo Švedijos futbolininkės. Jos rungtynėse dėl trečiosios vietos 2:1 įveikė angles.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (48)