Pirmasis akistatos pusvalandis buvo gana atsargus. Pirmąjį smūgį šeimininkai į vartų pusę atliko 26-ąją minutę, tolimu bandymu atsakė Seydina Keita – kamuolį sugavo vartininkas.

Ilgas „Hapoel“ ekipos įsitvirtinimas panevėžiečių aikštės pusėje baigėsi įvarčiu. Po gerai įžaisto kampinio 34-ąją minutę galingu smūgiu iš už baudos aikštelės pasižymėjo Shay‘us Eliasas.

Antrasis kėlinys prasidėjo pakankamai panašiu tempu Izraelio ekipai ilgiau kontroliuojant kamuolį. 60-ąją minutę savo meistriškumą pademonstravo Vytautas Černiauskas, atrėmęs pavojingą Ramzi Safuri smūgį, po 7 minučių „Panevėžio“ vartininkas apsigynė nuo dar vieno varžovo bandymo.

Strategas Gino Lettieri kėlinio viduryje iš karto atliko tris keitimus ir komanda pradėjo žaisti keturių gynėjų išsidėstymu.

Susitikimo pabaigoje panevėžiečiai surengė kiek aštresnius išpuolius, visgi, rimčiau „Hapoel“ vartininkui Ofirui Marciano pagrasinti nepavyko.

Rezultatas

„Hapoel“ 1 – 0 „Panevėžys“

35' [1:0] Shay Elias

Atsakomasis susitikimas Marijampolėje – rugpjūčio 3 d. 19 val.

Čia A lygos lyderiai turės naikinti 1 įvarčio deficitą.

Tiek pirmųjų (liepos 27 d. 21 val.), tiek ir atsakomųjų (rupjūčio 3 d. 19 val.) rungtynių tarp „Hapoel“ ir „Panevėžio“ tiesioginės vaizdo transliacijos – portale „Delfi“ ir per „Delfi TV“.

Statistika

Startinė svečių sudėtis:

Pirmame atrankos etape „Panevėžys“ įveikė Moldovos klubą „Milsami“ (2:2, 1:0).

Kartą „Hapoel“ klubui tarptautinėje arenoje teko susidurti su Lietuvos komanda. 1997–1998 metų Taurių laimėtojų taurės sezone bendru rezultatu 2:1 buvo eliminuotas Vilniaus „Žalgiris“. 2019–2020 metais Beer Ševos klubui atstovavo lietuvis Ernestas Šetkus.