A diviziono 3 grupėje Londone anglai namuose antrame kėlinyje atsiliko 0:2, tačiau per 12 minučių pelnė 3 įvarčius ir persvėrė rezultatą 3:2.

Tačiau tai nebuvo viskas „Wembley“ stadione: svečiai pelnė savo trečią įvartį ir permainingas mačas baigėsi ypač rezultatyviomis lygiosiomis 3:3.

Anglija jau prieš šį turą neturėjo teorinių galimybių kilti iš paskutinės vietos ir kitame Tautų lygos turnyre varžysis žemesniame B divizione.

Po grubios Harry Maguire'o klaidos gynėjas ne tik prarado kamuolį, tačiau baudos aikštelėje be skrupulų nupjovė Jamalą Musial'ą.

Po VAR peržiūros buvo skirtas baudinys, kurį 52-ą min. tiksliai realizavo Ilkay Gundoganas.

67-ą min. Timo Werneris valė voratinklius nuo viršutinio kairiojo vartų kampo ir dvigubino vokiečių pranašumą (2:0).

Šeimininkai nepasimetė. Antrame kėlinyje po keitimo aikštėje pasirodęs Luke'as Shaw švelnino rezultatą, o po trijų minučių rezultatą lygino Bukayo Saka – 2:2.

Tokios rungtynių eigos įkvėpti šeimininkai nesustojo ieškoti progų prie vokiečių vartų.

83-ią min. arbitras skyrė 11 m baudinį už Nico Schlotterbecko pražangą baudos aikštelėje, prie kamuolio stojęs Harry Kane'as nepaliko jokių vilčių Ter Stegenui – 3:2.

87-ą min. Kai Havertzas pasinaudojo grubia Nicko Pope'o klaida ir tiksliai nukreipė kamuolį į vartus – 3:3.

Neįtikėtino scenarijaus dvikovoje Anglija per likusias minutes dar turėjo galimybę išsiveržti į priekį, tačiau Bukayo Saka smūgį atrėmė vartininkas.

Kitose grupės rungtynėse Italija 2:0 (1:0) svečiuose įveikė Vengriją ir grupėje užėmė pirmą vietą bei iškovojo bilietą į turnyro finalą.

Svečiams įvarčius pelnė „Napoli“ puolėjas Giacomo Raspadori (27') ir „Inter“ gynėjas Federico Dimarco (52').

Italija tapo trečiąja finalinio turnyro dalyve. Jame taip pat kitą birželį varžysis A divizione savo grupes laimėjusios Kroatijos ir Nyderlandų rinktinės.

Dėl paskutinio kelialapio į finalą antradienį susitiks Ispanija ir Portugalija.