Abu rungtynių įvarčiai krito per pirmąją rungtynių pusę. 18-ą minutę į priekį išsiveržė svečiai, kai puikią pozicinę raudonųjų ataką užbaigė puolėjas Luisas Diazas.

„Chelsea“ rungtynėms pusiausvyrą sugrąžino 37-ąją rungtynių minutę. Gynyba nesusitvarkė su kampiniu ir tai davė progą debiutuojančiam Axeliui Disasi mušti savo pirmą įvarti atstovaujant aristokratams.

Beveik akimirksniu po lyginamojo įvarčio, kamuolys vėl krito į vartus. Išsilaisvinęs Benas Chilwellas apsivarė vartininką ir pasižymėjo, tačiau po VAR peržiūros paaiškėjo, jog krašto gynėjas buvo nuošalėje.

Antrame kėlinyje abi komandos turėjo pusprogių, tačiau laimėtojo išsiaiškinti nepavyko.

Pirmadienį, 22:00 val. pirmąjį šio sezono turą užbaigs kova „Manchester United“ prieš „Wolverhampton“.