Rungtynės pradžioje labiau atakuojantį futbolą demonstravo Turino ekipa, tačiau pirmasis įvartis krito būtent į Gianluigi Buffono vartus: 27 min. nuo varžovų gynėjų pabėgo Edinsonas Cavani ir, nors iš pirmo karto jam nepavyko pergudrauti vartininko, tačiau suklupęs G.Buffonas nebeišgelbėjo savo komandos nuo antrojo urugvajiečio bandymo - 1:0.

Po dešimties minučių rezultatą išlygino savo debiutinį įvartį įmušęs Kwadwo Asamoah: iš dešinės atakų pusės kamuolį perdavė Arturo Vidalis, o iš „Udinese“ klubo persikėlęs afrikietis dar nenusileidusį ant žemės kamuolį pasiuntė į „Napoli“ ekipos vartus - 1:1.

Artėjant pirmajam kėliniui prie pabaigos rezultatą vėl persvėrė žydra apranga vilkėję futbolininkai. Šįkart po gynėjų klaidos pavyko pasižymėti Goranui Pandevui - 2:1.

Antrajame kėlinyje žaidimo iniciatyvą turėjo „Juventus“, tačiau kurti progas sekėsi sunkiai. Vis dėlto į „Napoli“ vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį realizavo Arturo Vidalis - 2:2.

Artėjant rungtynėms prie pabaigos prieš save abejotiną raudoną kortelę išvydo Goranas Pandevas, o per pridėtinį laiką už antrą šiurkščią pražangą išvytas ir Camilo Zuniga. Savo pranašumo per pagrindinį laiką „Juventus“ ekipa išnaudoti nespėjo, todėl komandos keliavo žaisti pratęsimą.

Per pratęsimą kiekybiniu pranašumu nesunkiai pasinaudojo „Juventus“ futbolininkai. „Napoli“ vartuose kamuolys kartą atsidūrė nesėkmingai sužaidus Christianui Maggio, kartą jį ten pasiuntė Mirko Vučiničius - 4:2.

Rezultatas:

„Juventus“ 4 – 2 „Napoli“
27' [0 – 1] Edison Cavani
37' [1 – 1] Kwadwo Asamoah
41' [1 – 2] Goran Pandev
72' [2 – 2] Arturo Vidal
97' [3 – 2] Christian Maggio (į savo vartus)
101' [4 – 2] Mirko Vučinič.

86' Goran Pandev („Napoli“) raudona kortelė
90' Camilo Zuniga („Napoli“) raudona kortelė.