Lyderius persekiojantis „Napoli“ klubas skaudžiai prarado du svarbius taškus, kai namuose su autsaidere „Sassuolo“ ekipa sužaidė tik lygiosiomis 1:1 (1:1). Neapoliečiai dabar yra antri ir nuo Romos atstovų atsilieka 2 taškais. Jų varžovais tai buvo tik pirmas taškas šį sezoną.

Turino „Juventus“ komanda po pergalės svečiuose 2:1 prieš Veronos „Chievo“ futbolininkus pakilo į trečią vietą.

Garsusis AC „Milan“ klubas svečiuose sužaidė rezultatyviomis lygiosiomis 3:3 su „Bologna“ ekipa ir kol kas rikiuojasi vos 12-as. Milaniečiai nuo nesėkmės išsigelbėjo tik per paskutines dvi mačo minutes įmušę du įvarčius.

Genujos „Sampdoria“ 0 - 2 AS „Roma“

65' Mehdi Benatia [0 - 1]
88' Gervinho [0 - 2]

55' Rudi Garcia (AS „Roma“) - raudona kortelė
90' Antonio Barilla („Sampdoria“) - raudona kortelė

„SSC Napoli“ 1 - 1 „Sassuolo“

15' Blerim Dzemaili [1 - 0]
20' Simone Zaza [1 - 1]

Veronos „Chievo“ 1 - 2 Turino „Juventus“

28' Cyril Thereau [1 - 0]
47' Fabio Quagliarella [1 - 1]
65' Alessandro Bernardini [1 - 2] („Chievo“, į savo vartus)

„Torino“ 2 - 2 „Verona“

36' Alessio Cerci [1 - 0]
44' Juan Ignacio Gomez Taleb [1 - 1]
53' Alessio Cerci [2 - 1]
67' Jorginho [2 - 2]

Romos „Lazio“ 3 - 1 „Catania“

4' Ederson [1 - 0]
6' Pablo Barrientos [1 - 1]
39' Senad Lulič [2 - 1]
90' Hernanes [3 - 1]

60' Giuseppe Bellusci („Catania“) - raudona kortelė

„Bologna“ 3 - 3 „AC Milan“

12' Andrea Poli [0 - 1]
33' Diego Laxalt [1 - 1]
52' Diego Laxalt [2 - 1]
62' Jonathan Cristaldo [3 - 1]
89' Robinho [3 - 2]
90' Ignazio Abate [3 - 3]

„Livorno“ 1 - 1 „Cagliari“

23' Andrea Luci [1 - 0]
53' Segundo Victor Ibarbo [1 - 1]

„Parma“ 4 - 3 Bergamo „Atalanta“

19' Djamel Mesbah [1 - 0]
20' Giacomo Bonaventura [1 - 1]
28' Marco Parolo [2 - 1]
35' Aleandro Rosi [3 - 1]
40' Marco Parolo [4 - 1]
44' German Denis [4 - 2]
79' Marko Livaja [4 - 3]

52' Amauri („Parma“) - raudoan kortelė