Rungtynės prasidėjo gana aktyviai ir jau penktąją minutę "Roma" gynėjas Johnas Arne Riise turėjo puikią progą pasižymėti, tačiau jo smūgį atrėmė „Inter” vartų sargas Julio Cesaras. Neįmuši tu, įmuša tau. Ši nerašyta futbolo taisyklė dar kartą pasitvirtino, mat po kelių akimirkų kitoje aikštės pusėje išvengęs nuošalės spąstų kamuolį per išbėgusį vartininką Doni iš už baudos aikštelės ribų permetė švedas Zlatanas Ibrahimovičius.

22-ą minutę jaunasis "Inter" saugas iš Portugalijos portugalas Ricardo Quaresma pavojingai smūgiavo iš toli, tačiau šįkart Doni žaidė patikimai.

35-ą minutę puikią progą pasižymėti turėjo "Roma" puolėjas Mirko Vučiničius, pabandęs laimę iš toli, bet "Inter" vartus patikimai apgynė J. Cesaras.

Antrojo kėlinio pradžioje Jose Mourinho auklėtiniai per keletą minučių nokautavo išlyginamąjį įvartį bandžiusius pasiekti varžovus - 47-ą minutę, po tolimo Sulley Muntari perdavimo, antrąjį savo įvartį pelnė Z. Ibrahimovičius. Pabėgęs nuo gynėjų, puolėjas nepaliko vilčių Doni ir pasiuntė kamuolį į tinklą.

Netrukus po to puikią progą turėjo "Roma" gynėjas Cicinho, bet jo bandymą atrėmė vartininkas, o 54-ą minutę po kampinio kamuolys atšoko tiesiai "Inter" saugui Dejanui Stankovičiui po kojomis, kuris pelnė įspūdingą įvartį nuo virpsto iš 18 metrų nuotolio.

Dar nespėjusią atsigauti "Roma" vienuolikę 56-ą minutę nubaudė netikėtai startinėje sudėtyje pasirodęs puolėjas iš Nigerijos Victoras Obinna, tolimu bei gražiu smūgiu ketvirtą kartą privertęs Doni traukti kamuolį iš vartų tinklo.

Visos šeimininkų pastangos pasiekti bent garbės įvartį buvo bevaisės ir Milano ekipa šventė įspūdingą pergalę.

Su 16 taškų „Inter” vienuolikė yra pirmoje turnyrinėje lentelės vietoje, tuo tarpu „Roma” su 7 taškais kol kas žengia tik 14-a.

Pastaruoju metu puikiai rungtyniaujanti „AC Milan” ekipa iškovojo penktąją pergalę iš eilės visuose turnyruose, namuose 3:0 nepalikdama vilčių Genujos „Sampdoria” komandai.

„Sampdoria“ gynėjas iš Lietuvos Marius Stankevičius aikštėje pasirodė 60-ą minutę.

Sekmadienio rungtynių rezultatai:

"AS Roma" 0 - 4 Milano "Inter"

5' [0 - 1] Zlatan Ibrahimovic

47' [0 - 2] Zlatan Ibrahimovic

54' [0 - 3] Dejan Stankovic

56' [0 - 4] Nsofor Victor Obinna

"AC Milan" 3 - 0 Genujos "Sampdoria"

55' [1 - 0] Ronaldinho (iš 11 m b.)

70' |[2 - 0] Ronaldinho

90' [3 - 0] Fillipo Inzaghi

"Bologna" 3 - 1 Romos "Lazio"

5' [1 - 0] Sergio Volpi

12' [2 - 0] Marco Di Vaio

26' [3 - 0] Marco Di Vaio

59' [3 - 1]Tommaso Rocchi

"Catania" 2 - 0 "Palermo"

69' [1 - 0] Jorge Martinez

87' [2 - 0] Giuseppe Mascara (iš 11 m b.)

Veronos "Chievo" 1 - 1 Bergamo "Atalanta"

45' [1 - 0] Andrea Mantovani

62' [1 - 1] Ferreira Pinto

"Genoa" 1 - 0 "Siena"

20' [1 - 0] Giuseppe Biava

"Lecce" 2 - 2 "Udinese"

32' [1 - 0] Simone Tiribocchi

52' [2 - 0] Maurizio Domizzi (į savus vartus)

58' [2 - 1] Alexis Sanchez

71' [2 - 2] Gaetano D'Agostino

"Torino" 0 - 1 "Cagliari"

85' [0 - 1] Robert Acquafresca

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)