Nugalėtojams įvarčius pelnė Mario Balotelli, Ricardo Montolivo ir Kaka. Varžovai rungtynes baigė dešimtyje.

Pergalę iš savo rankų paleido kita madų sostinės ekipa. „Inter“ futbolininkai lygiosiomis 1:1 su „Sampdoria“ komanda. Freddy Guarinas 18-ą min. išvedė šeimininkus į priekį, tačiau varžovų saugas Renanas 89-ą min. išplėšė tašką Genujos ekipai.

Pergalės skonį jau pamiršo ir „Roma“ klubas, išvykoje išplėšęs tik tašką mače su „Atalanta“ klubu. Davide'o Brivio smūgis išvedė šeimininkus į priekį, o Kevinas Strootmanas sostinės klubą nuo pralaimėjimo išgelbėjo 90-ą min.

Paskutiniame sekmadienio mače Turino „Juventus“ ekipa namuose susitiko su „Udinese“ komanda. Italijos čempionato lyderiui „Juventus“ klubui pergalę pačioje susitikimo pabaigoje išplėšė tikslus Fernando Llorente smūgis.

„Catania“ 1–3 „Milan“

13' [1–0] Lucas Castro
20' [1–1] Riccardo Montolivo
63' [1–2] Mario Balotelli
65' Panagiotis Tachtsidis („Catania“) parodyta raudona kortelė
81' [1–3] Kaka

„Inter“ 1-1 „Sampdoria“

18' [1-0] Freddy Guarin
71' Citadin Martins Eder („Sampdoria“) neįmušė 11 m baudinio
89' [1-1] Fernandes Garcia Renan (iš 11 m baudinio)

„Atalanta“ 1-1 „Roma“

51' [1-0] Davide Brivio
90' [1-1] Kevin Strootman

„Chievo“ 3-0 „Livorno“

36' [1-0] Luca Rigoni
56' [2-0] Cyril Théréau
79' [3-0] Alberto Paloschi

„Cagliari“ 2-2 „Sassuolo“

14' [0-1] Lino Marzoratti
20' [0-2] Simone Zaza
73' [1-2] Nene
87' [2-2] Marco Sau

„Juventus“ 1-0 „Udinese“

90' [1-0] Fernando Llorente