„Juventus“ futbolininkai savo žiūrovų akivaizdoje nepasigailėjo „Udinese“ komandos, įveikę ją net 4:0. „Bianconeri“ gretose išsiskyrė du įspūdingus įvarčius įmušęs saugas Paulis Pogba. Po vieną tikslų smūgį pridėjo Alessandro Matri bei Mirko Vučiničius.

Kitame mače taškus prarado antroje vietoje žengiantis „Lazio“ klubas, sužaidęs rezultatyviomis lygiosiomis su „Palermo“ ekipa. Romos futbolininkai pirmavo didžiąją rungtynių dalį po mačo pradžioje įmušto Sergio Floccari įvarčio, tačiau antrame kėlinyje „Palermo“ futbolininkai per dvi minutes išsiveržė į priekį, o pusiausvyrą atstatė Hernaneso realizuotas 11 metrų baudinys rungtynių pabaigoje.