Pirmose dienos rungtynėse „Fiorentina“ komanda net 4:1 (3:0) pranoko svečius iš Sienos. Šeimininkai jau pirmame kėlinyje išsprendė rungtynių baigtį, nes sugebėjo pasižymėti net tris kartus.

16-ą minutę įvartį pelnė Luca Tonis, 19-ą minutę sėkmingai 11 metrų baudinį realizavo Davidas Pizarro, o Alberto Aquilani 45-ą minutę savo komandos skirtumą patrigubino.

Antrame kėlinyje rezultatą 70-ą minutę sušvelnino Ferreira Da Silva Reginaldo, tačiau jau po devynių minučių antrą savo įvartį šiose rungtynėse pelnė Luca Tonis.

Tvirtai čempionate pirmaujantys „Juventus“ futbolininkai įveikė „Atlanta“ komandą rezultatu 3:0 (3:0).

Visu reikalus šiose rungtynėse lyderiai taip pat išsprendė iki pertraukos. Jau 2-ą minutę įvartį pelnė Mirko Vučiničius, 14-ą minutę persvarą padidino Andrea Pirlo, o 27-ą pasižymėjo Claudio Marchisio.

Po šios pergalės „Juventus futbolininkai“ padidino savo persvarą nuo antroje vietoje esančio Milano „Inter“ klubo iki 7 taškų. Milaniečiai vakarykštėse rungtynėse nusileido „Lazio“ klubui.

AC „Milan“ komanda gana lengvai 4:1 (1:0) nugalėjo „Pescara“ futbolininkus. 1-ą ir 81-ą minutę įvarčius pelnė Antonio Nocerino ir Stephanas El Shaarawy, o 51-ą ir 79-ą minutėmis varžovų žaidėjai Elvis Abbruscato ir Jonathas įsimušė įvarčius į savus vartus.

Savo įvartį „Pascara“ ekipa įmušė 56-ą minutę. Pasižymėjo Christian Terlizzi.

Visi rezultatai:

Florencijos „Fiorentina“ 4 - 1 „Siena“
16' [1 - 0] Luca Toni
19' [2 - 0] David Pizarro (11 m)
45' [3 - 0] Alberto Aquilani
70' [3 - 1] Ferreira Da Silva Reginaldo
79' [4 - 1] Luca Toni

87' Massimo Paci („Siena“) raudona kortelė

Turino „Juventus“ 3 - 0 Bergamo „Atalanta“
2' [1 - 0] Mirko Vučinič
14' [2 - 0] Andrea Pirlo
27' [3 - 0] Claudio Marchisio

31' Thomas Manfredini („Atalanta“) raudona kortelė

AC „Milan“ 4 - 1 „Pescara“
1' [1 - 0] Antonio Nocerino
51' [2 - 0] Elvis Abbruscato (į savo vartus)
56' [2 - 1] Christian Terlizzi
79' [3 - 1] Jonathas (į savo vartus)
81' [4 - 1] Stephan El Shaarawy

„Genoa“ 1 - 1 „Torino“
19' [0 – 1] Rolando Bianchi
29' [1 – 1] Andreas Granqvist

„Parma“ 4 - 1 „Cagliari“
20' [0 – 1] Marco Sau
21' [1 – 1] Ishak Belfodil
54' [2 – 1] Jonathan Biabiany
65' [3 – 1] Jaime Valdes
86' [4 – 1] Ishak Belfodil

„Chievo“ 1 - 0 AS „Roma“
87' [1 – 0] Sergio Pellisier

„Catania“ 3 - 1 Genujos „Sampdoria“
29' [0 – 1] Enzo Maresca
55' [1 – 1] Mariano Angel Paglialunga
65' [2 – 1] Gonzalo Bergessio
90' [3 – 1] Lucas Nahuel Castro

„Napoli“ 2 - 3 „Bologna“
10' [0 - 1] Manolo Gabbiadini
50' [1 - 1] Alessandro Gamberini
70' [2 - 1] Edison Cavani
86' [2 - 2] Panagiotis Kone
89' [2 - 3] Daniele Portanova