Mačo pradžia įvarčių fiestos nežadėjo, pirmo kėlinio pabaigoje 38 min. nuo 11 m žymos pasižymėjo Fabio Quagliarella, išvedęs svečius į priekį 1:0.

Po pertraukos 52 min. rezultatą padvigubino Gastonas Ramirezas – 2:0.

69 min. šeimininkų sirgaliams viltį grąžino Radja Nainggolanas, tačiau iškart po minutės 2 įvarčių pranašumą atstatė F. Quagliarella – 3:1.

Bet šeimininkai nesutriko ir jų pastangos davė vaisių: Joao Pedro žaibiškai išlygino rezultatą pasižymėdamas 74 ir 76 min.

Galiausiai per teisėjo pridėtą laiką 96 min. rezultatą „Cagliari“ naudai persvėrė Alberto Cerri – šeimininkai išplėšė dramatišką pergalę 4:3, nors dar 73 min. atsiliko 1:3.

Po pergalės „Cagliari“ išliko 4-oje vietoje (28 taškai), „Sampdoria“ su 12 taškų – 17 pozicija.

Rezultatas

„Cagliari“ 4 – 3 „Sampdoria“

38' [0:1] Fabio Quagliarella

52' [0:2] Gaston Ramirez

69' [1:2] Radja Nainggolan

70' [1:3] Fabio Quagliarella

74' [2:3] Joao Pedro

76' [3:3] Joao Pedro

90+6' [4:3] Alberto Cerri