Pirmieji į priekį jau 1-ąją minutę įsiveržė „Juventus“, kai po Kwadwo Asamoaho tikslaus perdavimo pasižymėjo Arturas Vidalis.

Pusiausvyrą 59-ąją minutę atstatė Diego Milito, kuris pasižymėjo nuo 11 metrų žymos. Maždaug po penkiolikos minučių „Inter“ futbolininkus pirmą kartą šiose rungtynėse į priekį išvedė tas pats D. Milito, o galutinį tašką šiame Italijos grandų susitikime padėjo Rodrigas Sebastianas Palacio, nuginklavęs Gianluigį Buffoną po Yuto Nagatomo perdavimo - 3:1.

Kitose rungtynėse AC „Milan“ klubas savo žiūrovų akivaizdoje nušlavė „Chievo“ futbolininkus - 5:1 (3:1). Madų sostinės komandos gretose po įvartį įmušė Urby Emanuelsonas, Riccardo Montolivo, Bojanas Krkičius, Stephanas El Shaarawy‘us ir Giapaolo Pazzinis. Vienintelį įvartį varžovų gretose pelnė Sergio Pelissieris.

Rungtynės:

„Juventus“ 1 – 3 „Inter“
1' [1 – 0] Arturo Vidal
59' [1 – 1] Diego Milito (11 m)
75' [1 – 2] Diego Milito
90' [1 – 3] Rodrigo Palacio

AC „Milan“ 5 – 1 „Chievo“
16' [1 – 0] Urby Emanuelson
18' [1 – 1] Sergio Pelissier
36' [2 – 1] Riccardo Montolivo
41' [3 – 1] Bojan Krkič
75' [4 – 1] Stephan El Shaarawy
90' [5 – 1] Giampaolo Pazzini