Šiauliečiai išvykoje 2:3 (1:2) nusileido „Kauno Žalgiriui“.

Trečiadienį „Šiauliai“ 1:3 nusileido ir Kauno raj. „Hegelmann“ – iki šių dviejų nesėkmių jie buvo nepralaimėję net 14 mačų iš eilės, nuo pat balandžio 1 d.

Sekmadienio dvikovą Dariaus ir Girėno stadione įvarčiu jau 23-ąją mačo minutę pradėjo reidą surengęs ir į baudos aikštelę įsiveržęs Gratas Sirgėdas, pats ir nukreipęs kamuolį į vartus.

Vis tik ilgai šeimininkai persvara nesidžiaugė – praėjus vos dviem minutėm po Manto Kuklio pakelto kampinio galva taikliai smūgiavo Rimvydas Sadauskas.

Tuo įvykių kupinas pirmasis kėlinys nesibaigė – jau 31 min. Jasonas Noslinas laimėjo oro dvikovą ir pamušė kamuolį link G. Sirgėdo, kuris pasižymėjo fantastišku tolimu smūgiu.

71 min. Rokas Lekiatas atliko smūgį iš toli, o Ignas Plūkas suklydo ir kamuolys atsidūrė vartuose – 2:2.

Šeimininkai greitai atstatė persvarą – G. Sirgėdas baudos aikštelėje surado Artūrą Dolžnikovą, kuris antru lietimu pelnė įvartį.

Po šios pergalės „Kauno Žalgiris“ bent laikinai pakilo į ketvirtą poziciją su 28 taškais. „Šiauliai“ su 40 taškų yra patogiai įsitvirtinę trečioje vietoje.