Londone šeimininkus į priekį 12-ą min. išvedė Bukayo Saka, tačiau svečiai netrukus pateikė savo atsakymą.

18-ą minutę rezultatą išlygino Serge’as Gnabry, o 32-ą minutę nuo 11 m žymos „Bayern“ į priekį išvedė Harry Kane’as.

Antrame kėlinyje „Arsenal“ nuo pralaimėjimo gelbėjo puolėjas Leandro Trossardas, 76-ą min. sulaukęs puikaus Gabrielio Jesuso perdavimo.

Madride vietos publiką jau 2-ą minutę nuliūdino Bernardo Silva įvartis, išvedęs „Man City“ į priekį.

Bet svečiai pirmavo 10 minučių: rezultatą 12-ą minutę išlygino Rubenas Diasas, o vos po dviejų minučių „Real“ į priekį išvedė Rodrygo.

66-ą minutę rezultatą išlygino Philas Fodenas, dar po 5 minučių Josko Gvardiolas išvedė svečius į priekį.

79-ą minutę šeimininkus nuo nesėkmės gelbėjo Federico Valverde.

Pepas Guardiola sveikina Philą Fodeną

Londono „Arsenal“ 2– 2 Miuncheno „Bayern“

12’ [1:0] Bukayo Saka

18’ [1:1] Serge Gnabry

32’ [1:2] Harry Kane

76’ [2:2] Leandro Trossard

Madrido „Real“ 3 – 3 „Manchester City“

2’ [0:1] Bernardo Silva

12’ [1:1] Rubenas Diasas

14’ [2:1] Rodrygo

66’ [2:2] Phil Foden

71’ [2:3] Josko Gvardiol

79’ [3:3] Federico Valverde

Kitos ketvirtfinalio poros:

Madrido „Atletico“ – Dortmundo „Borussia“

„Paris Saint-Germain“ – „Barcelona“

Pusfinalio poros:

Madrido „Atletico“/Dortmundo „Borussia“ – „Paris Saint-Germain“/“Barcelona“

Londono „Arsenal“/Miuncheno „Bayern“ – Madrido „Real“/“Manchester City“

Pirmieji ketvirtfinalio mačai vyks balandžio 9-10, o atsakomieji – po savaitės, balandžio 16-17 dienomis.

Pusfinalio kovos virs balandžio 30-gegužės 1 d. ir gegužės 6-7 d.

Turnyras finalas numatytas birželio 1 dieną Londono Vemblio stadione. Nugalėtojo titulą gina „Man City“, kuris pernai finale Stambule 1:0 palaužė Milano „Inter“. Pastarasis šį sezoną jau eliminuotas.