Šeimininkai 26-ą minutę po tikslaus Claudio Terzi smūgio įsiveržė į priekį. Tačiau antroje kėlinio pabaigoje į kampą įspesti „Milan“ futbolininkai pelnė du įvarčius ir išnešė sveiką kailį.

84-ą minutę iš 11 metrų baudinio įvartį pelnė Mario Balotelli, o 87-ą pergalingo įvarčio autoriumi tapo Phillippe Mexesas.

Tuo tarpu „Siena“ komanda užėmė vos 19-ą vietą ir iškristo į B divizioną.

Ši milaniečių išsigelbėjimas paskutinėmis minutėmis sujaukė visus „Fiorentina“ komandos planus, kuris net 5:1 svečiuose įveikė „Pescara“ futbolininkus. Florencijos komanda būtų patekusi į Čempionų lygos kvalifikaciją, jei „Milan“ būtų bent sužaidę lygiosiomis, tačiau dabar turės tenkintis dalyvavimu Europos lygoje.

Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Ademas Ljajičius (16, 25 ir 59 min.), po vieną pridėjo Matiasas Fernandezas (28 min.) ir Stevanas Jovetičius (54 min.). Paguodos įvartį svečių gretose įmušė Marco Vittiglio (77 min.).

Visi rezultatai:

Bologna 0 - 0 Genoa

Atalanta 2 - 2 Chievo
8' [1 - 0] Guglielmo Stendardo
76' [1 - 1] Cyril Thereau
84' [2 - 1] Luigi Giorgi
90' [2 - 2] Cyril Thereau

Roma 2 - 1 Napoli
47' [1 - 0] Marco Antonio de Mattos Filho Marquinho
58' [2 - 0] Mattia Destro
84' [2 - 1] Edinson Cavani

Inter 2 - 5 Udinese
1' [0 - 1] Giampiero Pinzi
10' [0 - 2] Maurizio Domizzi
12' [1 - 2] Juan
41' [1 - 3] Antonio Di Natale
52' [1 - 4] Gabriel Silva
63' [2 - 4] Tommaso Rocchi
66' [2 - 5] Luis Fernando Muriel

Siena 1 - 2 Milan
26' [1 - 0] Claudio Terzi
84' [1 - 1] Mario Balotelli (iš 11 metrų baudinio)
87' [1 - 2] Phillippe Mexes

Palermo 1 - 3 Parma
38' [0 - 1] Massimo Gobbi
41' [0 - 2] Jaime Valdes
45' [0 - 3] Ishak Belfodil
76' [1 - 3] Fabrizio Miccoli

Cagliari 1 - 0 Lazio
75' [1 - 0] Daniele Dessena

Pescara 1 - 5 Fiorentina
16' [0 - 1] Adem Ljajic
25' [0 - 2] Adem Ljajic
28' [0 - 3] Matias Fernandez
54' [0 - 4] Stevan Jovetic
59' [0 - 5] Adem Ljajic
77' [1 - 5] Marco Vittiglio

Torino 2 - 2 Catania
25' [0 - 1] Sergio Bernardo Almiron
53' [1 - 1] Alessio Cerci
62' [1 - 2] Gonzalo Bergessio
83' [2 - 2] Rolando Bianchi