Raudonieji Velniai namuose 3:2 (0:2) palaužė Birmingamo „Aston Villą“, nors iki 59 minutės atsiliko dviejų įvarčių skirtumu.

Svečių gretose 21 min. tikslus buvo Johnas McGinnas, o 26 min. – Leanderis Dendonckeris.

Tačiau po pertraukos aikštėje savo madas diktavo jau šeimininkai: 59 ir 71 min. pasižymėjo Alejandro Garnacho, o 82 min. žodį tarė ir Rasmusas Hojlundas.

Po šios pergalės „Man United“ su 31 tašku pakilo į 6 vietą, o „Aston Villa“ su 39 taškais rikiuojasi 3 pozicijoje.

Lyderiu bent jau laikinai tapo „Liverpool“ klubas, kuris išvykoje 2:0 (1:0) įveikė „Burnley“ kolektyvą.

Liverpuliečiams po įvartį parūpino Darwinas Nunezas (6 min.) ir Diogo Jota (90 min.).

Trečiadienį bus žaidžiami likę šio turo susitikimai.