Madrido klubą į priekį išvedė puolėjas Alvaro Morata, kuris po užsitęsusios varžovų vartų apgulties užtikrintai pasiuntė atšokusį kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

Svečiai 62-ąją rungtynių minutę sugebėjo rezultatą išlyginti. Progą Granados futbolininkams suteikė šiurkščią klaidą padaręs Yannickas Carrasco, kuris iš savo aikštės pusės bandė kamuolį išsivaryti pats, tačiau kamuolį prarado labai arti vartų. Ataką užbaigė Samuelis Aghehowa.

Madrido futbolininkai po išlyginamojo įvarčio atsitiesė labai greitai. 67-ąją minutę į vartus skriejo įspūdingos galios smūgis iš maždaug 28 metrų, kurio autorius buvo olandas M. Depay. Pergalė per pridėtinį laiką užtvirtino Marcusas Llorente.

Kitose pirmadienio „La Liga“ rungtynėse pergalę šventė „Cadiz“ komanda, kuri net likusi dešimtyje sugebėjo nugalėti „Alaves“ futbolininkus minimaliu skirtumu – 1:0.