Jaunai baskų ekipai jau nuo pat susitikimo pradžios akivaizdžiai trūko koordinacijos.

Nesusikalbėjimas tarpusavyje vertė nervintis ne tik komandos strategą Ernesto Valverde, bet ir pačius futbolininkus.

Pirmame kėlinyje šeimininkai turėjo keletą realių progų išsiveržti į priekį, o po jų sekdavo pavojingos „Athletic“ klubo kontratakos, kurios taip ir nebuvo išnaudotos.

Antros rungtynių dalies pradžioje Bilbao ekipa už savo klaidas buvo nubausta ir teisėjas skyrė vienuolikos metrų baudinį. Jį lengvai realizavo Youssefas El-Arabi - 1:0.

Po praleisto įvarčio svečiai sutriko, o „Granada“ futbolininkas Y. El-Arabi 60-ą minutę atliko dublį - 2:0.

Po pralaimėjimo baskai prarado progą pakilti į ketvirtą turnyro lentelės vietą ir liko penkti, o tuo metu „Granada“ komanda po antros sezono pergalės iš 17-os pozicijos šoktelėjo į 12-ą.