„Viasat Broadcasting“ įsigijo teises transliuoti šį ir kitą, 2013–2014 metų sezoną, „Copa del Rey“ taurės finalą Baltijos šalyse.

„Viasat Sport Baltic“ kanalas taip pat rodys Ispanijos Supertaurės rungtynes, kuriose grumiasi „Primera“ lygos nugalėtojai ir Karaliaus taurės laimėtojai.

Šių metų Ispanijos Karaliaus taurės finalas bus paskutinė galimybė „Real“ arba „Atletico“ klubams iškovoti vienintelį titulą šį sezoną. Ispanijos čempiono vardą jau užsitikrino „Barcelona“ futbolininkai. „Real“ ekipa nepasiekė UEFA Čempionų lygos finalo, o „Atletico“ komanda nesėkmingai pasirodė Europos lygos turnyre. Ši ekipa Ispanijos pirmenybėse užsitikrino trečią vietą, ilgai laikiusis antroje pozicijoje. Ją antroje čempionato pusėje užleido „Real“ klubui.

Futbolo aistruoliai nekantriai laukia vienų geriausių pasaulio puolėjų portugalo Cristiano Ronaldo ir kolumbiečio Radamelio Falcao akistatos. Šis žaidėjas po sezono tikriausiai paliks „Atletico“ klubą.

Madrido derbis, kuris beveik visada labai įnirtingas, vyks „Real“ klubo namų stadione, bet „Atletico“ ekipos aistruoliams skirta net 30 tūkstančių vietų. Neseniai čia šių ekipų Ispanijos čempionato rungtynes 2:0 laimėjo „Real“. Jose Mourinho auklėtiniai 2:1 įveikė „Atletico“ ir varžovų tvirtovėje – „Vicente Calderon“ stadione.

Karaliaus taurės pusfinalyje „Real“ klubas eliminavo „Barcelona“ futbolininkus, o „Atletico“ ekipa už finalo borto paliko „Sevilla“ klubą.

„Real“ klubas Karaliaus taurę iškovojo 18 kartų, „Atletico“ – 8. Madrido klubas pastarąjį kartą triumfavo 2011 metais, kai finale 1:0 nugalėjo „Barcelona“ futbolininkus. „Atletico“ futbolininkai šalies taurę pastarąjį sykį atsiėmė 1996-ais. „Real“ ir „Atletico“ klubai finale grūmėsi 1992 metais. Tuomet 2:0 laimėjo „Atletico“. Pernai lemiamoje dvikovoje „Barcelona“ ekipa 3:0 palaužė Bilbao „Athletic“ komandą. „Barcelona“ yra daugiausia kartų – 26 – Karaliaus taurę iškovojusi ekipa.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)