Į priekį pirmieji išsiveržė svečiai, kai pasinaudojęs "Villarreal" gynėjų klaidomis įvartį pelnė Javieras Gallego Camunasas. Netrukus tas pats J. G. Camunasas dar kartą pavojingai smūgiavo į vartus, tačiau tame epizode jam pasižymėti nepavyko.

Netrukus šeimininkai atsakė pavojingais Joseba Llorente bei Giuseppe Rossi išpuoliais. Truputį vėliau G. Rossi dar kartą pabandė laimę ir tąkart savus vartus jau gelbėjo "Recreativo" vartininkas.

40-ą minutę "Villarreal" pagaliau pavyko išlyginti rezultatą, kai pasižymėjo puolėjas J. Llorente. Antrojo kėlinio viduryje šeimininkai jau buvo priekyje, kai sumaištimi baudos aikštelėje pasinaudojo Cani.

Iki pat finalinio teisėjo švilpuko rezultatas nepakito ir "Villarreal" šventė pergalę.

Ne ką mažiau reikalingą pergalę iškovojo ir dėl išlikimo lygoje kovojantis Barselonos "Espanyol" klubas, kuris išvykoje 3:0 įveikė "Sporting Gijon" ekipą.

"Espanyol" į priekį išsiveržė 25-ą minutę, kai pasižymėjo Nene. Rezultatą svečiams pavyko padidinti tik antrame kėlinyje, kai Luiso Garcios perdavimu pasinaudojo Romanas Martinezas.

75-ą minutę svečiams pavyko pelnyti ir trečiajį įvartį - komandos draugo tiksliu perdavimu pasinaudojo Jose Maria Callejonas ir įtvirtino ekipos pergalę.

Mačą šeimininkai dar baigė ir dešimčia žaidėjų, mat 77-ą minutę iš aikštės buvo išvarytas Davidas Barralis.

Ketvirtadienio rezultatai:

"Villarreal" 2 - 1 "Recreativo"

1' [0 - 1] Javier Gallego Camunas
40' [1 - 1] Joseba Llorente
67' [2 - 1] Ruben Gracia Cani

"Sporting Gijon" 0 - 3 Barselonos "Espanyol"

25' [0 - 1] Anderson Luis de Carvalho Nene
73' [0 - 2] Roman Martinez
75' [0 - 3] Jose Maria Callejon

77' iš aikštės pašalintas David Barral ("Sporting Gijon")

"Mallorca" 2 - 0 "Valladolid"

64' [1 - 0] Alhassane Keita
82' [2 - 0] Alhassane Keita

Santanderio "Racing" 5 - 1 Madrido "Atletico"

9' [1 - 0] Christian Fernandez Salas
16' [2 - 0] Ezequiel Marcelo Garay
38' [3 - 0] Mohammed Tchité
62' [3 - 1] Diego Forlan (11 m b.)
65' [4 - 1] Pedro Munitis
87' [5 - 1] Nikola Žigič

Turnyrinė lentelė po šių rungtynių: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Barcelona 32 26 3 3 92-24 81
2. Real 32 24 3 5 73-33 75
3. Sevilla 32 17 6 9 44-34 57
4. Valencia 32 16 7 9 60-45 55
5. Villarreal 32 14 10 8 47-43 52
6. Malaga 32 14 8 10 51-50 50
7. Atletico 32 14 7 11 64-53 49
8. Deportivo 32 14 7 11 42-42 49