"Almeria" pirmavo po to, kai pirmojo kėlinio pradžioje po perdavimo iš krašto kamuolį į tinklą pasiuntė Albertas Crusatas, tačiau jau netrukus pusiausvyrą atstatė Cristiano Ronaldo, suklaidinęs tris gynėjus bei nepalikęs vilčių vartininkui.

Po didžiosios pertraukos "Real" dominavo, bet tai virto įvarčiu tik 69-ą minutę, kai iš 18 metrų pasižymėjo Rafaelis van der Vaartas.

Vėliau pasibaigusiame susitikime "Valencia" futbolininkai namuose 2:0 nugalėjo Bilbao "Athletic" ir sustiprino savo trečiąją poziciją.

"Almeria" 1 - 2 Madrido "Real"

14' [1 - 0] Albert Crusat
27' [1 - 1] Cristiano Ronaldo
69' [1 - 2] Rafael van der Vaart

"Valencia" 2 - 0 Bilbao "Athletic"

35' [1 - 0] David Silva
62' [2 - 0] David Silva

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Barcelona 32 26 5 1 80-19 83
2. Real 32 26 2 4 85-29 80
3. Valencia 32 17 8 7 52-35 59
4. Mallorca 32 15 7 10 50-37 52
5. Sevilla 32 15 6 11 46-38 51
6. Athletic Bilbao 32 14 6 12 45-44 48
7. Getafe 32 14 5 13 46-40 47
8. Villarreal 32 13 7 12 46-44 46