Ankstyvose dienos rungtynėse „Levante“ futbolininkai svečiuose rezultatu 2:0 įveikė La Korunijos „Deportivo“ komandą. 40-ą minutę pirmąjį rungtynių įvartį įmušė Obafemi Martinsas, o 82-ą minutę pergalę svečiams įtvirtino Jose Javiero Barkero tikslus smūgis.

Verta pažymėti, kad šiose rungtynėse teisėjas parodė net 10 geltonų ir dvi raudonas (už antras geltonas korteles) korteles.

Po šios pergalės „Levante“ klubas su 20 taškų pakilo į ketvirtą turnyrinės lentelės vietą.

Sekmadienio rungtynių rezultatai

„Deportivo“ 0 - 2 „Levante“
40' [0 – 1] Obafemi Martins
82' [0 – 2] Jose Javier Barkero

54' Pedro Munoz Lopez („Levante“), 69' Daniel Aranzubia („Deportivo“) parodytos raudonos kortelės

„Celta“ 1 - 1 „Mallorca“
22' [0 – 1] Tomer Hemed
56' [1 – 1] Chu-Young Park

„Getafe“ 2 - 1 „Valladolid“
45' [0 – 1] Oscar Gonzalez
74' [1 – 1] Alexis
78' [2 – 1] Angel Lafita

„Granada“ 0 - 1 „Atletico“
61' [0 – 1] Arda Turan

71' Mario Suarez („Atletico“) parodyta raudona kortelė

„Sevilla“ 5 - 1 „Real Betis“
1' [1 - 0] Jose Antonio Reyes
5' [2 - 0] Federico Fazio
23' [3 - 0] Jose Antonio Reyes
43' [4 - 0] Federico Fazio
66' [4 - 1] Ruben Castro Martin
90' [5 - 1] Ivan Rakitič

62' Ruben Perez („Real Betis“) parodyta raudona kortelė