Svečiai šiose rungtynėse į priekį išsiveržė pirmojo kėlinio viduryje, 34-ą minutę, kai po puolėjo Alvaro Negredo atlikto perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė atakuojantis saugas Jesusas Navasas.

Rezultatą jie padvigubino antrajame kėlinyje, 52-ą minutę. Šį kartą „Racing“ vartininką Mario Fernandezą Cuestą nuginklavo puolėjas Manu Del Moralis.

80-ą minutę Pape Kouli Diopas prieš save išvydo raudoną kortelę, tad šeimininkai liko žaisti dešimtyje prieš vienuolika bei palaidojo viltis iškovoti bent tašką.

Kiekybine persvara „Sevilla“ ekipa pasinaudojo per pridėtą arbitro laiką, kai po saugo J. Navaso perdavimo M. Del Moralis antrą kartą pasižymėjo šiose rungtynėse - 3:0.

Tuo metu pergalę iš savo rankų išleido Sevilijos „Real Betis“ klubas, kuris namuose susitiko su Barselonos „Espanyol“. „Betis“ nuo 79-os minutės pirmavo po Rubeno Castro Martino įvarčio bet per pridėtą mačo laiką rezultatą išlygino Walteris Pandiani - 1:1 (0:0).

Visi rezultatai:

Santandero „Racing“ 0 - 3 „Sevilla“
34' [0 - 1] Jesus Navas
52' [0 - 2] Manu Del Moral
90' [0 - 3] Manu Del Moral
80' Pape Kouli Diop („Racing“) parodyta raudona kortelė

Sevilijos „Real Betis“ 1 - 1 Barselonos „Espanyol“
79' [1 - 0] Ruben Castro Martin
90' [1 - 1] Walter Pandiani

„Malaga“ 4 - 2 „Rayo Vallecano“
5' [0 - 1] Diego Costa (11 m)
35' [1 - 1] Salomon Rondon
58' [2 - 1] Salomon Rondon
70' [3 - 1] Enzo Maresca
84' [3 - 2] Roberto Trashorras (11 m)
86' {4 - 2] Duda.