Pirmąją turnyro dieną Lietuvos komanda 2:1 įveikė Ukrainą po sėkmingos rungtynių pradžios. Antrose rungtynėse mūsiškiai startavo irgi sėkmingai - 14 min. pasižymėjo Matas Vareika.

30 min. gruzinams pavyko rezultatą išlyginti smūgiu iš baudos aikštelės prieigų.

Antrojo kėlinio pradžioje po užsitęsusios atakos lietuvių persvarą smūgiu iš arti atstatė Jonas Bičkus.

Baigiantis susitikimui Dominykas Kodzis pasinaudojo varžovų klaida ir dar kartą įveikė vartininką, o paskutinę minutę ketvirtą įvartį po perdavimo iš krašto pridėjo Matas Kubilius.

Tiesa, kaip ir pirmose rungtynėse, lietuviams teko baigti rungtynes be vieno žaidėjo – dvi geltonas korteles „užsidirbo“ Nauris Petkevičius.

Lietuvos komanda su šešiais taškais įsitvirtino C grupės pirmoje pozicijoje. Kitose grupės dvikovoje susitiks Izraelio (3 tšk.) ir Ukrainos komandos. Izraelio atstovai bus kiti mūsiškių varžovai ketvirtadienį.

Lietuvos komanda su šešiais taškais įsitvirtino C grupės pirmoje pozicijoje. Kitosje grupės dvikovoje susitiks Izraelio (3 tšk.) ir Ukrainos komandos. Izraelio atstovai bus kiti mūsiškių varžovai ketvirtadienį.

Rungtynių statistika

Lietuva – Gruzija 4:1 (1:1)
Minsko futbolo maniežas
Teisėjas – K. Lozin
Įvarčiai: 14 min. M. Vareika (1:0), 30 min. Kapanadze (1:1), 44 min. J. Bičkus (2:1), 76 min. D. Kodz (3:1), 80 min. M. Kubilius (4:1)
Įspėti: 47 min. J. Bičkus, 56 min. D. Raudonius, 75 min. Petkevičius (Lietuva); 36 min. Mekvabišvili, 44 min. Kvaracchelija, 44 min. Charkviani (Gruzija)
Pašalintas: 79 min. N. Petkevičius (Lietuva)

Lietuva: Kajus Urbietis, Artūr Dolžnikov (49 min. Matas Kubilius), Ernestas Mockus, Džiugas Raudonius, Arnas Paura, Arnold Baulin (53 min. Nauris Petkevičius), Erik Germanovič, Matas Vareika (68 min. Benas Šatkus), Karolis Uzėla (41 min. D. Kodz), Justas Marazas (41 min. Jonas Bičkus), Renatas Banevičius. Atsargoje: Robertas Kazbaris.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)