Viso susitikimo metu dominavęs „Žalgiris“ varžovus sutriuškino net 7:0.

Jau po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 4:0. Du įvarčius pelnė Richie Enninas, po vieną – Liviu Antalis ir Ivanas Tatomirovičius.

Po pertraukos antrąjį įvartį į savo sąskaitą pridėjo ir I. Tatomirovičius, o tiksliais smūgiais pasižymėjo ir Saulius Mikoliūnas bei Francis Kyeremeh.

Tai buvo didžiausia „Žalgirio“ pergalė tarpusavio mačuose, kurių įžanga prasidėjo 2014 metais.

Nugalėtojai su 13 taškų čempionate yra antri, o pralaimėtojai su 5 taškais žengia priešpaskutiniai.

Po šio pažeminimo Mindaugas Čepas nusprendė pasitraukti iš „Riterių“ vyriausiojo trenerio pareigų.

Kitose sekmadienio rungtynėse pergalių sąskaitą A lygoje atsidarė „Panevėžys“, namuose 2:1 pranokęs Gargždų „Bangą“.

Panevėžiečiams pirmąją pergalę dovanojo tikslūs Sebastiano Vasquezo ir Pauliaus Janušausko šūviai, o „Bangai“ paguodos įvartį paskutinę minutę pelnė Robertas Vėževičius.