21-ajame ture mėlynai balti įrodė savo pranašumą svečiuose dvikovoje prieš Telšių „Džiugą“ – 2:1 (0:0).

Pakiliai namuose žaidžiantys džiugiečiai galėjo išsiveržti į priekį mačo pradžioje. Airesas Sousa susikūrė gerą progą smūgiui, tačiau portugalo bandymą atrėmė Tomas Švedkauskas. Dar geresnį šansą turėjo Filipas Dangubičius – nuo jo smūgio apsigynė Marius Paukštė.

Antrojo kėlinio pradžioje „Hegelmann“ ekipa pelnė pirmą įvartį. 49-ąją minutę po pakelto kampinio F. Dangubičius galva pamušė kamuolį link Giedriaus Matulevičiaus, kuris taikliai mušė iš arti.

Vis dėlto šeimininkų atkaklumas davė naudos 83-iąją minutę – Lukas Ankudinovas atliko smūgį į vartus ir kamuolys po rikošeto atsidūrė vartuose. Tiesa, po minutės Patrickas Popescu pasinaudojo M. Paukštės klaida ir tolimu šūviu pasiuntė kamuolį į vartus.