Šeimininkai pirmame kėlinyje pirmavo 2:0 po Nouha Dicko (17') ir Gudmunduro Thorarinssono (38') įvarčių, svečiai skirtumą sušvelnino po ispano Loreno Morono (40') tikslaus smūgio.

Antrame kėlinyje 68-ą minutę „Aris“ gynėjas, brazilas Fabiano išlygino rezutatą (2:2).

Atrodė, jog ekipos pasidalins po tašką, tačiau per arbitro pridėtą laiką pergalę „OFI“ sirgaliams dovanojo Kretos klubo senbuvis, 34-erių saugas iš Argentinos Juanas Neira – 3:2.

Praėjusiame sezone „Aris“ Graikijos aukščiausioje lygoje užėmė 5-ą vietą ir šį sezoną pradėjo nuo Konferencijų lygos atrankos, čia antrame etape po atkaklios kovos turėjo pripažinti Kyjivo „Dinamo“ pranašumą.

„OFI“ praėjusį sezoną užbaigė 7-oje pozicijoje.

Kretos saloje V. Dambrauskui talkina jo asistentai Marius ir Jonas Skinderiai.