Haičio atstovai pirmadienį trečiajame ture 1:0 (1:0) įveikė Hondūro rinktinę ir su 4 taškais užėmė antrą vietą keturių ekipų A grupės turnyre.

Pergalingo įvarčio autoriumi tapo Duckensas Nazonas (14 min.).

Jau anksčiau pirmą vietą A grupėje užsitikrinusi JAV (7 tšk.) rinktinė paskutinį šios grupės susitikimą baigė lygiosiomis 1:1 (0:1) su Panamos ekipa, kuri su 3 taškais liko trečia grupėje ir išsaugojo galimybes patekti į čempionato ketvirtfinalį.

Beje, šiose rungtynėse Blasas Perezas (34 min.) pirmajame kėlinyje išvedė Panamos komandą į priekį, o antrajame kėlinyje rezultatą pavyko išlyginti Michaelui Bradley (55 min.).

Galutinė A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. JAV 3 2 1 0 4:2 7
2. Haitis 3 0 1 1 2:2 4
3. Panama 3 0 3 0 3:3 3
4. Hondūras 3 0 1 2 2:4 1

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Jamaika 2 1 1 0 3:2 4
2. Kosta Rika 2 0 2 0 3:3 2
3. Salvadoras 2 0 2 0 1:1 2
4. Kanada 2 0 1 1 0:1 1

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Trinidadas ir Tobagas 2 2 0 0 5:1 6
2. Meksika 2 1 1 0 6:0 4
3. Gvatemala 2 0 1 1 1:3 1
4. Kuba 2 0 0 2 0:8 0

Į čempionato ketvirtfinalį pateks dvi kiekvienos grupės bei dvi absoliučiai geriausios trečiąsias vietas užėmusios komandos.