Šeimininkai pirmame kėlinyje pirmavo 3:0 ir 4:1, bet pergalės solidi persvara dar nereiškė. Po pertraukos „Hoffenheim“ atsakė trimis įvarčiais iš eilės ir išgelbėjo brangų tašką.

„Mainz“ gretose dusyk pasižymėjo Pablo De Blasisas, svečiams du įvarčius pelnė Markas Uthas.

Nepaisant sukelto didelio triukšmo, klubų pozicijos turnyro lentelėje mažai pakito: „Hoffenheim“ žengia 13-as (2 tšk.), „Mainz“ – 14-as (1 tšk.).

Kitose sekmadienio rungtynėse Brėmeno „Werder“ namuose suklupo prieš „Augsburg“ 1:2.

Rezultatai

„Mainz“ 4 – 4 „Hoffenheim“
3' [1 – 0] Pablo De Blasisas
23' [2 – 0] Pablo De Blasisas
27' [3 – 0] Jhonas Cordoba
40' [3 – 1] Sandro Wagneris
43' [4 – 1] Levinas Mete Oztunali
71' [4 – 2] Markas Uthas
73' [4 – 3] Markas Uthas
84' [4 – 4] Adamas Szalai
58' pašalintas Gaetanas Bussmannas („Mainz“)

„Werder“ 1 – 2 „Augsburg“
45' [1 – 0] Aronas Johannssonas
52' [1 – 1] Jeffrey Gouweleeuwas
73' [1 – 2] Konstantinos Stafylidis