„Celsis“ namuose nutraukė „Auskos“ pergalių seriją

Antrą pergalę „Futsal A lygos“ mače iškovojo „Celsis“, kuris namuose rezultatu 4:2 (1:1) įveikė be pralaimėjimų iki tol žygiavusią Alytaus „Auskos“ ekipą.

Jau 2-ą rungtynių minutę žiūrovai turėjo galimybę išvysti pirmą mačo įvartį. Į savus vartus įsimušė „Auskos“ žaidėjas Nerijus Bartkevičius ir leido į priekį išsiveržti „Celsiui“ (1:0). Tačiau Virginijus Miknevičius išlygino rezultatą (1:1).

Antro kėlinio pradžioje 23-ią minutę skolą savo komandai grąžino į savus vartus įmušęs N. Bartkevičius, kuris tiksliai atakavo „Celsio“ vartus ir leido „Auskai“ išsiveržti į priekį rezultatu 2:1. Netrukus, rezultatą išlygino kauniečių gynėjas Ignas Dedura (2:2). Nebuvo apsieita ir be įspėjimų. 29-ą rungtynių minutę geltona kortele uvo nubaustas Martynas Biržinis. 30-ą rungtynių minutę, po sėkmingos „Celsio“ atakos į vartus smūgiavo Audrius Kšanavičius (3:2). A. Kšanavičius 38-ą minutę „Celsio“ pranašumą dar labiau padidino – 4:2.

„LSU-Atletas“ išsivežė pergalę iš Vilniaus

„Futsal A lygoje“ antrą pergalę iškovojo Kauno „LSU-Atletas“, kuris svečiuose rezultatu 2:1 (0:0) palaužė Vilniaus „Bekento“ ekipą ir privertė šeimininkus patirti antrą pralaimėjimą.

Pirmas kėlinys buvo nerezultatyvus. Antrame kėlinyje, 26-ąją minutę, pirmu įvarčiu pasižymėjo kauniečiai. Tiksliai ataką baigė „LSU-Atleto“ žaidėjas Lukas Turauskas.
38-ą minutę antrą savo įvartį pelnė „LSU-Atletas“. Kamuolį taikliai į vartus pasiuntė Karolis Gvildys – 2:0. „Bekento“ žaidėjas Aurimas Tamaliūnas 40-ą minutę sušvelnino santykį (1:2). Tačiau vilniečių tai neišgelbėjo, o „LSU-Atletas“ šventė pergalę rezultatu 2:1.

„Baltija“ iškovojo dar vieną pergalę svečiuose

Pirmą kartą Prienų sporto ir pramogų arenoje vykusiose „Futsal A lygos“ ketvirto turo rungtynėse „Baltijos“ ekipai pavyko iškovoti dar vieną pergalę rezultatu 5:2 (5:1) svečiuose prieš Prienų „STIHL“ ekipą.

Po nenuspėjamos ir įtemptos kovos Kauno „Inkaras“ pergalę iškovojo prieš praėjusių metų čempionus Radviliškio„ Lokomotyvą 5:4 (4:2) .