Per ketverias sekmadienio popietę įvykusias rungtynes buvo įmušti net 22 įvarčiai. Rezultatyviausias futbolo spektaklis įvyko Mančesteryje, kur vietos „Manchester City“ 6:3 įrodė pranašumą prieš „Leicester City“.

Pirmasis kėlinys žadėjo šeimininkams lengvą pasivaikščiojimą Kevino De Bruyne, Riyado Mahrezo, Ilkay'aus Gundogano ir Raheemo Sterlingo įvarčiai leido „Man City“ pirmauti 4:0.

Vis dėlto antrojo kėlinio pradžioje „Leicester“ vos per 10 minučių patys pelnė tris įvarčius ir sušvelnino rezultatą 3:4. Pasižymėjo Jamesas Maddisonas, Ademola Lookmanas ir Kelechi Iheanacho.

Vis dėlto rungtynių pabaigoje Pepo Guardiolos auklėtinių pergalę užtvirtino tikslūs Aymerico Laporte ir R. Sterlingo smūgiai.

Gerokai lengvesnę pergalę pasiekė Londono „Arsenal“ ekipa, kuri išvykoje 5:0 sutriuškino lygos autsaiderius „Norwich City“.

„Kanonieriams“ du įvarčius pelnė Bukayo Saka, po vieną – Kieranas Tierney, Alexandre'as Lacazette'as ir Emile'as Smithas Rowe'as.

Užtikrintai triumfavo ir Londono „Tottenham“ futbolininkai, kurie savo žiūrovų akivaizdoje 3:0 susitvarkė su Londono „Crystal Palace“ klubu.

Įvarčius pelnė Harry Kane'as, Heung-min Sonas ir Lucasas Moura. „Crystal Palace“ didžiąją mačo dalį žaidė mažumoje – jau 37-ąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydo komandos žvaigždė Wilfriedas Zaha.

Permainingas mūšis vyko Londono olimpiniame stadione. Ten „Southampton“ vienuolikė 3:2 tėškė antausį šeimininkams Londono „West Ham United“ futbolininkams.

„West Ham“ šiose rungtynėse du kartus lygino rezultatą, tačiau svečiams pergalę galiausiai išplėšė lenko Jano Bednareko įvartis galva 70-ąją rungtynių minutę.

Sekmadienio vakarą dar įvyks Londono „Chelsea“ ir Birmingamo „Aston Villa“ bei „Brighton“ ir „Brentford“ susitikimai.

Nukelti teko sekmadienį vykti turėjusias „Liverpool“ ir „Leeds“, „Wolves“ ir „Watford“ bei „Burnley“ ir „Everton“ akistatas.