Šalies čempiono titulą jau daug anksčiau užsitikrino „Panevėžys“, antras liko Vilniaus „Žalgiris“, o į trečią vietą paskutinę dieną šoktelėjo FA „Šiauliai“, 3:0 (2:0) pranokę Gargždų „Bangą“.

Ypač įspūdingą įvartį besibaigiant pirmam kėliniui galingu tolimu šūviu pelnė Gabrielius Micevičius.

Ketvirtą poziciją užėmė „Kauno Žalgiris“, ant penkto laiptelio nustūmęs Kauno rajono „Hegelmann“ – karštas derbis baigėsi žalgiriečių pergale 4:2 (2:0).

Antro kėlinio viduryje rezultatas buvo tapęs lygus ir „Hegelmann“ tetrūko vieno tikslaus smūgio iki prizinės vietos, tačiau galiausiai kauniečiai susigrąžino turėtą persvarą ir tuo pradžiugino šiauliečius.

Tuo metu su elitiniu divizionu priversti atsisveikinti Vilniaus „Riteriai“, kuriuos tik dėl geresnio bendro įmuštų ir praleistų įvarčių skirtumu pralenkė Telšių „Džiugas“.

Žemaitijos atstovams antrus metus iš eilės teks kovoti pereinamosiose rungtynėse su Kauno „Be1 NFA“ iš Pirmos lygos.

„Riteriai“ padarė viską, kas nuo jų priklausė, ir svečiuose net 3:0 (1:0) sumušė Marijampolės „Sūduvą“, bet „Džiugas“ taip pat išvykoje didvyriškai atsilaikė prieš „Panevėžį“ – 0:0 (0:0).

Paskutinį karjeros mačą sekmadienį LFF stadione sužaidė ilgametis „Žalgirio“ ir Lietuvos rinktinės saugas Saulius Mikoliūnas.

Jo šventės sostinės komanda nesugadino ir laimėjo 1:0 (1:0) Vienintelį įvartį 28 minutę baudos smūgiu pelnė Arvydas Novikovas.

Paskutinio A lygos turo rezultatai:

FA „Šiauliai“ 3 – 0 Gargždų „Banga“
16' Oleksijus Ščebetunas
41' Gabrielius Micevičius
53' Danielis Romanovskij

FK „Panevėžys“ 0 – 0 Telšių „Džiugas“

Marijampolės „Sūduva“ 0 – 3 Vilniaus „Riteriai“
3' [0 – 1] Nicola Popovičius
66' [0 – 2] Rokas Filipavičius
83' [0 – 3] Colinas Odutayo

Vilniaus „Žalgiris“ 1 – 0 Alytaus „Dainava“
28' [1 – 0] Arvydas Novikovas

„Kauno Žalgiris“ 4 – 2 Kauno rajono „Hegelmann“
25' [1 – 0] Karolis Šilkaitis
30' [2 – 0] Edvinas Girdvainis
55' [2 – 1] Giedrius Matulevičius
63' [2 – 2] Samuelis Odeoyibo (11 m)
71' [3 – 2] Armandas Kučys
90+5' [4 – 2] Florianas Davidas