Carlo Ancelotti auklėtiniai finale 5:3 (2:1) pranoko Rijado „Al-Hilal“ kolektyvą iš Saudo Arabijos ir šį trofėjų iškovojo penktą kartą istorijoje.

Nugalėtojams po dublį atliko geriausiu žaidėju išrinktas Vinicius Junioras (13 ir 69 min.) ir Federico Valverde (18 ir 58 min.). Vieną tikslų smūgį pridėjo Karimas Benzema, pasižymėjęs 54 min.

Apskritai Europos atstovai FIFA Pasaulio klubų taurę laimėjo jau dešimtus metus iš eilės. Paskutinį kartą europiečiai nuo sosto buvo nustumti dar 2012 metais, kai čempionais tapo „Corinthians“ futbolininkai iš Brazilijos.

Iš viso šių metų turnyre kovėsi septynios ekipos iš šešių konfederacijų.

Trečią vietą užėmė brazilų „Flamengo“, mažajame finale 4:2 (1:1) įveikęs Kairo „Al Ahly“ iš Egipto.