Mače dėl trečiosios vietos varžysis pajėgiausia CONCACAF regiono ekipa "Club America" (Meksika) bei Afrikos čempionė Kairo "Al Ahly" (Egiptas) vienuolikė. Ketvirtadienį pusfinalyje "Barcelona" 4:0 (2:0) sutriuškino "Club America" (Meksika) futbolininkus.

Nugalėtojams įvarčius mače, kurį stebėjo 60 tūkst. žiūrovų, pelnė Eiduras Gudjohnsenas (11 min.), Rafaelis Marquezas (30 min.), Ronaldinho (65 min.) ir Deco (85 min.).

Savo ruožtu "Internacional" futbolininkai trečiadienį pusfinalyje 2:1 (1:0) įveikė Kairo "Al Ahly" vienuolikę.

Mače dėl penktosios vietos turnyre penktadienį Tokijuje susitiks "Auckland City" (Naujoji Zelandija) ir "Joenbuk Motors" (Pietų Korėja) vienuolikės.

Pernai pirmą kartą FIFA surengtą pasaulio futbolo klubų čempionatą laimėjo "Sao Paulo" (Brazilija) komanda, finale 1:0 nugalėjusi "Liverpool" (Anglija) ekipą.