Rungtynėms nebuvo registruoti vieni FBK „Kaunas" lyderių Ričardas Beniušis ir Rafaelis Ledesma. Juos Kauno klubo gretose pakeitė jauni žaidėjai – Vytautas Birškys ir Mantas Fridrikas.

Rungtynių pradžioje abi komandos apsikeitė pavojingomis atakomis, tačiau sukurtų progų nesugebėjo išnaudoti. Sužaidus apie 15 min. žaidimas tapo ramesnis, o kamuolį dažniau kontroliavo FBK „Kaunas" futbolininkai.

29 min. pavojingai į vartus smūgiavo Mindaugas Grigalevičius, tačiau jo smūgį atrėmė „Sūduvos" gynėjai.

Pirmojo kėlinio pabaigoje „Sūduva" turėjo realiausią progą pasižymėti, tačiau Artūro Kėrio smūgį nuo vartų linijos atmušė jaunasis M.Fridrikas. Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių – 0:0.

Nuo antrojo kėlinio pradžios aikštėje FBK „Kaunas" gretose pasirodė Pascalis Mendy, tuo tarpu „Sūduva" po pertraukos padarė net 3 keitimus – aikštėje pasirodė Nerijus Mačiulis, Giedrius Slavickas ir Tomas Miklinevičius.

Antrąjį kelinį komandos pradėjo taip pat aktyviai. FBK „Kaunas" kėlinio pradžioje turėjo iniciatyvą, tačiau pirmąją realią progą antroje rungtynių dalyje turėjo suvalkiečiai - 58 min. labai pavojingai smūgiavo Giedrius Klevinskas, tačiau kamuolys praskriejo virš kauniečių vartų skersinio.

Po sukurtos progos aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą ir 66 min. pavojingai smūgiavo G.Klevinskas, tačiau ir šį kartą „Sūduvos" žaidėjui pritrūko tikslumo – kamuolys praskriejo šalia virpsto.

72 min. progą pasižymėti turėjo po keitimo aikštėje pasirodęs dar vienas jaunas FBK „Kaunas" žaidėjas Tomas Vyšniauskas, tačiau ir šį kartą kamuolys pralėkė virš skersinio.

Likus 12 min. iki susitikimo pabaigos Marijampolės stadione stojo tyla – prasiveržęs kairiuoju kraštu tiksliai smūgiavo Audrius Kšanavičius išvedęs svečius į priekį 1:0.

Rungtynių pabaigoje "Sūduva" surengė "Kauno" klubo vartų šturmą, tačiau nesugebėjo išnaudoti kelių puikių progų, o likus porai minučių iki susitikimo pabaigos marijampoliečių smūgiuotas kamuolys sudrebino Kauno ekipos vartų skersinį.

LFF Supertaurės rungtynės vyko ketvirtą kartą. FBK „Kaunas" pergalę jose iškovojo trečiuoju bandymu.

Du kartus Supertaure džiaugėsi Panevėžio „Ekranas“, kuris pernai 2:1 pranoko tą patį „Kauną“, o 1998 m. – 3:0 tuometę Šiaulių „Karedą“.

2003 m. šiame turnyre triumfavo Vilniaus „Žalgiris“, kauniečius įveikęs rezultatu 2:1.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.