Tiesa, mačo eiga svečiams nieko blogo nežadėjo: „Swansea“ ekipos gretose 35 min. pasižymėjo Leory Feras.

Prieš pat pertrauką aikštės šeimininkai gavo teisę realizuoti 11 m baudinį ir prie kamuolio stojo Wayne Rooney. Tačiau jo smūgį atspėjo vartininkas, kamuolį lietęs ranka, o šis nuo virpsto atšoko į aikštę.

Tačiau pirmasis prie kamuolio suskubo Dominicas Calvert-Lewinas ir stipriu smūgiu išlygino rezultatą (1:1).

Po pertraukos šeimininkų pastangos davė vaisių: 64 min. Gylfi Sigurdssonas puikiu smūgiu maždaug iš 22 metrų kamuolį pasiuntė į viršutinį vartų kampą.

73 min. „Everton“ pergalę įtvirtino Wayne Rooney, kuris tiksliu smūgiu nuo 11 žymos išpirko savo kaltę po pirmame kėlinyje nerealizuoto 11 metrų baudinio.

Tai puolėjo 10-asis įvartis čempionate. Bent jau 10 įvarčių „Premier“ lygoje W. Rooney pelnė 12-oje žaistų sezonų. Paskutinį kartą dviženklę tikslių smūgių ribą iki Kalėdų jis buvo pasiekęs 2011-2012 m. čempionate.

Po pergalės „Everton“ sąskaitoje – 25 taškai, ekipa užima 9 vietą.

Čempionato autsaiderė „Swansea City“ lieka su 12 taškų ir užima paskutinę 20 poziciją.

Rezultatas

35 min. [0:1] Leroy Fer

45 min. – Wayne Rooney nerealizavo 11 baudinio

45 min. [1:1] Dominicas Calvert-Lewinas

64 min. [2:1] Gylfi Sigurdssonas

73 min. [3:1] Wayne Rooney (11 m baudinys)

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)