Madridiečiai 21-ą min. pirmavo po gražaus Marco Asensio smūgio. Pirmo kėlinio pabaigoje 41-ą min. Franco Vazquezas išlygino skirtumą (1:1). „Sevilla“ ekipos legionierius iš Ukrainos Jevgenas Konoplianka smūgiu nuo 11 metrų žymos 72-ą min. persvėrė rezultatą 2:1. Kai jau atrodė, kad Sevilijos futbolininkai džiaugsis pergale, 90+3 min. Sergio Ramosas galva sugrąžino pusiausvyrą 2:2 ir varžovams teko žaisti pratęsimą.

Papildomo laiko pradžioje S. Ramoso įvartis galva dėl nuošalės nebuvo įskaitytas, o pratęsimo pabaigoje (119-ą min.) „Real“ klubo gynėjo Danielio Carvajalo reidas į priešininkų baudos aikštelę lėmė sostinės ekipos pergalę 3:2.

Rezultatas:

Madrido „Real“ 3 - 2 „Sevilla“

21' Marco Asensio [1 - 0]
41' Franco Vazquez [1 - 1]
72' Jevgen Konoplianka [1 - 2] (iš 11 metrų baudinio)
90+3 Sergio Ramos [2 - 2]
119' Daniel Carvajal [3 - 2]

94' Timothee Kolodziejczak („Sevilla“) – raudona kortelė

Penktą kartą dėl Europos Supertaurės kovojęs „Real“ klubas anksčiau šį trofėjų laimėjo 2002 ir 2014 metais.

Trečius metus iš eilės varžovams nusileidusi „Sevilla“ komanda dėl šios taurės taip pat kovojo penktą kartą, o vienintelį sykį ją laimėjo 2006 metais.

Trijų draugiškų tarptautinių klubų rungtynių rezultatai:

Grazo „Sturm“ (Austrija) 0 - 0 „Kayserispor“ (Turkija);

„Wolfsburg“ (Vokietija) 1 - 0 „St. Etienne“ (Prancūzija);

25' Jakub Blaszczykowski [1 - 0]

Dortmundo „Borussia“ (Vokietija) 0 - 1 Bilbao „Athletic“ (Ispanija).

20' Markel Susaeta [0 - 1]

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)