Abu įvarčius „Benfica“ klubui pelnė Rodrigo 39-ą ir 71-ą minutėmis.

Turino „Juventus“ klubas du sykius įrodė savo pranašumą prieš prancūzų „Lyon“ komandą. Namuose ketvirtadienį italai šventė pergalę rezultatu 2:1 (1:1), o prieš savaitę Lione buvo pranokę varžovus 1:0. Turino ekipos gretose pasižymėjo Andrea Pirlo 4-ą ir Claudio Marchisio 68-ą minutėmis. Jimmy Briandas 18-ą minutę buvo išlyginęs skirtumą.

Savo gerbėjus pradžiugino „Sevilla“ ekipa, namuose pasiekusi įtikinamą revanšą 4:1 (3:0) prieš FC „Porto“ klubą. Portugalai savo aikštėje buvo laimėję kukliai 1:0. Sevilijos futbolininkai jau pirmame kėlinyje įmušė tris įvarčius ir demoralizavo varžovus.

Dar didesnį stebuklą sukūrė „Valencia“ klubas, kuris po triuškinamo pralaimėjimo svečiuose 0:3 „Basel“ komandai, namuose sugebėjo ne tik atsitiesti 3:0 per pagrindinį laiką, bet ir pasiekti pergalę per pratęsimą - 5:0! Du įvarčius nugalėtojams pelnė Paco Alcaceras. Tiesa, per pratęsimą svečiai iš Šveicarijos aikštėje liko tik devyniese, kai raudonas korteles prieš save išvydo Marcelo Diazas ir Gastonas Sauro.

Lisabonos „Benfica“*** 2 - 0 AZ „Alkmaar“ (pirmas mačas 1:0)

39' Rodrigo [1 - 0]
71' Rodrigo [2 - 0]

Turino „Juventus“*** 2 - 1 „Lyon“ (1:0)

4' Andrea Pirlo [1 - 0]
18' Jimmy Briand [1 - 1]
68' Claudio Marchisio [2 - 1]

„Sevilla“*** 4 - 1 FC „Porto“ (0:1)

5' Ivan Rakitič [1 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
26' Victor Vitolo [2 - 0]
30' Carlos Bacca [3 - 0]
79' Kevin Gameiro [4 - 0]
90+2' Ricardo Quaresma [4 - 1]

54' Coke („Sevilla“) - raudona kortelė

„Valencia“*** 5 - 0 „Basel“ (0:3), po pratęsimo.

38' Joao Pereira [1 - 0]
42' Eduardo Vargas [2 - 0]
70' Alcacer Paco [3 - 0]
113' Alcacer Paco [4 - 0]
118' Juan Bernat [5 - 0]

101' Marcelo Diaz („Basel“) - raudona kortelė
106' Gaston Sauro („Basel“) - raudona kortelė