E grupės mače Anglijos klubas išvykoje 2:3 (0:1) nusileido prancūzų „Toulouse“ komandai.

Septintąją antrojo kėlinio pridėto laiko minutę Jarellas Quansahas buvo išlyginęs rezultatą, bet po ilgos VAR peržiūros įvartis nebuvo įskaitytas, nes prieš tai Alexis Macas Allisteris kamuolį palietė ranka.

„Toulouse“ pirmavo 2:0 po Arono Donnumo ir Thijso Dallingos įvarčių. Netrukus prancūzai įsimušė į savus vartus ir skirtumas sušvelnėjo, bet jį vėl padidino Frankas Magri.

88 minutę Diogo Joto dar kartą mažino atsilikimą.

Tai buvo pirmasis „Liverpool“ pralaimėjimas per keturis turus, prieš tai buvo iškovotos tris pergales.

„Toulouse“ su 7 taškais pakilo į antrą vietą grupėje.

B grupėje kitas anglų klubas „Brighton“ išvykoje 2:0 (1:0) nugalėjo Amsterdamo „Ajax“.

Pergalę svečiams atnešė Ansu Fati (14 min.) ir Simono Adingros (53 min.) įvarčiai.

Antrą kartą iš eilės laimėjęs „Brighton“ su 7 taškais pirmauja grupėje, „Ajax“ su 2 – paskutinis.

Revanšą UEFA Konferencijų lygoje A grupėje pasiekė Liublianos „Olimpija“, kuri namuose 2:0 (0:0) palaužė „Klaksvik“ kolektyvą iš Farerų salų.

Lietuvos rinktinės gynėjas Justas Lasickas rungtynes pradėjo šeimininkų starto sudėtyje ir žaidė iki 76 min., kol švieslentėje dar tebedegė du nuliai.

Ledus 84 min. pralaužė būtent lietuvį pakeitęs Davidas Sualehe, o 88 min. skirtumą tarp komandų padvigubino Mustafa Nukičius.

Pirmuosius tris taškus į savo taupyklę įsidėjusi „Olimpija“ išsaugojo trapius savo šansus žengti tolyn.